Присадка к моторному маслу Zollex RESURS Total RT-252 50г


Нет в наличии
103 грн.
Наличные:
103 грн
Безнал:
124 грн
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Zollex RESURS Total Engine RE-252 50г - Добавка в моторное масло

Добавка в масло ZOLLEX RESURS Total Engine RE-252 весом 50 грамм - это универсальная разработка в сфере, где ремонт двигателя осуществляется без ремонта. Реметаллизант четвертого поколения имеет в своем составе наночастицы - серебро, медь и олово. Они помогают восстановить кристаллическую решетку цилиндро-поршневой группы, после наночастицы создают на поверхности некую
Читать полностью
Технічні параметри:

Zollex RESURS Total Engine RE-252 50г - Добавка в моторне мастило

Добавка в масло ZOLLEX RESURS Total Engine RE-252 вагою 50 грам - це універсальна розробка в сфері, де ремонт двигуна здійснюється без ремонту. Реметаллізант четвертого покоління має в своєму складі наночастинки - срібло, мідь і олово. Вони допомагають відновити кристалічну решітку циліндро-поршневої групи, після наночастинки створюють на поверхні тонку плівку, яка захищає групу від зносу, навіть в тих моментах, коли на протязі довгого часу є недостаток масла.
Даний продукт має багато характеристик і особливостей, на які потрібно звертати увагу. Якщо постійно використовувати добавку в масло виробника ZOLLEX, то буде збережена точна і правильна геометрія деталей і надалі угар масла істотно зменшиться. У порівнянні з тим, хто не використовує масло, до п'яти разів. При використанні добавки компресія збільшиться на 40%, що теж не мало важливо. Також варто зазначити те, що витрата палива також зменшується до 10%, при цьому потужність двигуна збільшується на 7%.
Рекомендації до використання:
Рекомендовано використання добавки для нового масла або для масло з невеликим пробігом від 1000 до 3000 км. Спочатку необхідно прогріти двигун. Потім потрібно вимкнути двигун і почекати поки температура знизиться. Добавку для масла необхідно струсити (1-2 хв). На 4-5 літрів масла засипати 50 грам добавки (якщо потрібно захистити від зносу). Якщо стоїть питання відновлення циліндро-поршневої групи необхідне використання двох упаковок добавки по 50 грам. Після необхідно завести двигун і залишити в такому стані на 15-20 хвилин.
Країна виробництва: Словенія.

Бренд
Zollex

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «Zollex» в категории «Присадка к моторному маслу»
Показать все модели