Клей Zollex Super Epoxy Clear CL-300 35г


Есть в наличии
44 грн.
Наличные:
44 грн
Безнал:
53 грн
45 грн. Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Zollex Super Epoxy Clear CL-300 35г - Эпоксидный клей

Эпоксидный клей CL-300 производства Zollex являет собою высокополимерный продукт, который имеет в своем составе две компоненты (двухкомпонентный) - смола и отвердитель. Основной составляющей, с помощью которой происходит склеивание элементов есть эпоксидная смола. Данный клей имеет высокие клейкие способности и может склеивать самые различные материалы - это стекло, фарфор, керамика,
Читать полностью
Технічні параметри:

Zollex Super Epoxy Clear CL-300 35г - Епоксидний клей

Епоксидний клей CL-300 виробництва Zollex являє собою високополімерний продукт, який має в своєму складі два компоненти (двокомпонентний) - смола і затверджувач. Основною складовою, за допомогою якої відбувається склеювання елементів є епоксидна смола. Даний клей має високі клейкі здатності і може склеювати найрізноманітніші матеріали - це скло, фарфор, кераміка, різноманітні пластмаси, дерев'яні елементи, алюміній. При цьому гарною особливістю даного продукту є стійкість до води, різних масел і антифризу, і більшості розчинників. Так як в складі епоксидного клею CL-300 немає сталевого наповнювача його можна використовувати в якості електроізоляційного матеріалу. Також даний клей має високу термічну стійкість. Він витримує температуру від -55 °С до +150 °С. Епоксидний клей CL-300 виробництва Zollex має велику силу з'єднання, яка становить 250 кг/см2. При використанні клею необхідний час, для того щоб елементи, які склеюються зціпились між собою дорівнює 5 хвилинам, в той час як час повного застигання і висихання клею дорівнює 30 хвилин. А час повної полімеризації досягає 12 годин. Епоксидний клей CL-300 має прозорий колір після змішування двох складових. Використовувати можна його як в автомобілі, так і в побуті.

Деякі рекомендації при використанні епоксидного клею:
- Для того, щоб досягти відмінного результату при склеюванні, поверхні попередньо необхідно обробити наждачним папером.
- Наносити клей необхідно на обидві поверхні.
- Працювати з клеєм потрібно при температурі, яка повинна дорівнює не нижче + 15 °C. Якщо температура буде нижче +5 °C епоксидний клей просто не затвердіє.
Країна виробництва: Словенія.
Термін придатності клею: 5 років.

Особенности
высокотемпературный
Основа
эпоксидный
Вид упаковки
тюбик
Назначение
для дерева, для керамики, для металла, для пластика, для стекла
Объем
40
Бренд
Zollex

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «Zollex» в категории «Клей»
Показать все модели