Нет в наличии
51 грн.
Наличные:
51 грн
Безнал:
61 грн
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Zollex ES-8090 75г - Цемент глушителя

Герметики производителя ZOLLEX имеют высокую стойкость к температурам. Она может достигать до 1100°C. Глушитель выступает как фильтр в выхлопной системе автомобиля. При этом он уменьшает количество ненужных веществ в отработанном газе. Сейчас не часто встретишь автомобиль, который издает громкие звуки при езде. Это происходит из-за того, что глушитель сводит к минимуму количество звука, а используют
Читать полностью
Технічні параметри:

Zollex ES-8090 75г - Цемент глушника

Герметики виробника ZOLLEX мають високу стійкість до температур. Вона може досягати до 1100 °C. Глушник виступає як фільтр у вихлопній системі автомобіля. При цьому він зменшує кількість непотрібних речовин у відпрацьованому газі. Зараз не часто зустрінеш автомобіль, який видає гучні звуки при їзді. Це відбувається через те, що глушник зводить до мінімуму кількість звуку, а використовують його більшість водіїв. Так як з несправною вихлопною системою пересування на авто неприпустима і заборонена багато водіїв для ремонту свого глушника використовують герметик. Він дозволяє відремонтувати глушник не докладаючи зусиль, дуже швидко і легко, і все це своїми руками, адже використання герметика не вимагає професійних навичок. Зрозуміти, що сталася поломка глушника можна по звуку під час їзди. Герметик для ремонту глушника і вихлопної труби зробить ремонт якісно і гарантує щільне з'єднання. Крім того, що даний герметик використовується для ремонту вихлопної системи, його можна використовувати і для побутових цілей. У комплекті з герметиком йде сіточка, яка стане в нагоді при ремонті великих отворів. Вага герметика становить 75 грам. До складу ізолятора входить силікат натрію і кристалічний кварц. При використанні герметика потрібно бути гранично обережним. Уникати попадання на шкіру і очі. При роботі з герметиком потрібно використовувати рукавички і робити ремонт вихлопної системи в приміщенні з хорошим провітрюванням.
Рекомендації до використання:
- Перед нанесенням необхідно знежирити поверхню і позбавити її від іржі.
- Для великих дірок використовувати металеву сітку.
- Герметик схопиться через 20 хвилин. Але необхідно, щоб цей час відбувалася робота двигуна. Якщо двигун знаходиться в неробочому стані при ремонті, то герметик схопиться через 12 годин.

Країна виробництва: Словенія.

Вес
75
Тип
для выхлопных систем
Термостойкость
1100
Бренд
Zollex

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «Zollex» в категории «Герметик»
Показать все модели