Нет в наличии
17 грн.
Наличные:
17 грн
Безнал:
20 грн
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Zollex UG-555 30мл - Клей универсальный

Бывают случаи, когда во время отдыха или просто в быту случается поломка каких-то вещей и их нужно быстро и легко привести к нормальному виду. В этом поможет универсальный клей Zollex UG-555. Так как он подходит для многих материалов, нужно иметь такой клей всегда по рукой. Производитель Zollex изготавливает серию таких клеев. Универсальный клей Zollex UG-555 объемом 30 мл имеет хорошие способности
Читать полностью
Технічні параметри:

Zollex UG-555 30мл - Клей універсальний

Бувають випадки, коли під час відпочинку або просто в побуті трапляється поломка якихось речей і їх потрібно швидко і легко привести до нормального вигляду. У цьому допоможе універсальний клей Zollex UG-555. Так як він підходить для багатьох матеріалів, потрібно мати такий клей завжди під рукою. Виробник Zollex виготовляє серію таких клеїв. Універсальний клей Zollex UG-555 об'ємом 30 мл має хороші здібності склеювати найрізноманітніші елементи. Прозорий клей Zollex має високі клейкі здатності і може склеювати найрізноманітніші матеріали - це скло, фарфор, кераміка, багато пластмаси, дерев'яні елементи, алюміній. З даним видом універсального клею дуже просто працювати, а деталі, які піддалися ремонту, можна використовувати вже на наступний день, що є відмінною особливістю. Настільки швидкий ефект досягається за рахунок складу клею, в який входять компоненти, які мають відмінні і спеціальні властивості. Варто відзначити, що даний клей не підійде для того, щоб склеювати елементи, який мають контакт з харчовими продуктами. При використанні універсального клею обидві поверхні повинні бути очищені і знежирені для якісного результату. Ще однією доброю відмінною характеристикою продукту є його витримка до температури. Клей виносить температуру, яка може досягати до 120 °C.
Спосіб застосування:
- Необхідно очистити поверхні перед ремонтом.
- Поверхні повинні бути без частинок продуктів харчування і масла.
- Нанести рівномірно клей і притримувати елементи для склеювання протягом 15 хвилин. Важливо пам'ятати, що якість буде залежати від сили здавлювання, а не від часу.
- Повне висихання настане через 1 день.
Країна виробник: Словенія. Обсяг тюбика універсального клею Zollex UG-555 становить 30 мл.

Назначение
для пластика, для металла, для стекла, для керамики, для резины, для дерева
Объем
30 (мл)
Вид упаковки
Тюб

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «Zollex» в категории «Клей»
Показать все модели