Нет в наличии
37 грн.
Наличные:
37 грн
Безнал:
44 грн
39 грн.
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Zollex SB-295G (серый) - Клей-порошок

Бывают случаи, когда во время отдыха или просто в быту случается поломка каких-то вещей и их нужно быстро и легко привести к нормальному виду. В этом поможет универсальный двухкомпонентный клей Zollex SB-295G. Так как он подходит для многих материалов, нужно иметь такой клей всегда по рукой. Производитель Zollex изготавливает серию таких клеев. Также данный полимерный клей можно использовать для
Читать полностью
Технічні параметри:

Zollex SB-295G (сірий) - Клей-порошок

Бувають випадки, коли під час відпочинку або просто в побуті трапляється поломка якихось речей і їх потрібно швидко і легко привести до нормального вигляду. У цьому допоможе універсальний двокомпонентний клей Zollex SB-295G. Так як він підходить для багатьох матеріалів, потрібно мати такий клей завжди під рукою. Виробник Zollex виготовляє серію таких клеїв. Також даний полімерний клей можна використовувати для заповнення тріщин. Після використання клею він створює ефект холодного зварювання. Колір даного клею - сірий (сталевий). Універсальний клей Zollex SB-295G об'ємом 20 мл має хороші здібності склеювати найрізноманітніші елементи. Сірий клей Zollex має високі клейкі здатності і може склеювати найрізноманітніші матеріали - це скло, фарфор, кераміка, багато пластмаси, дерев'яні елементи, алюміній. З даним видом клею дуже просто працювати, а деталі, які піддалися ремонту, можна використовувати вже на наступний день, що є відмінною особливістю. Настільки швидкий ефект досягається за рахунок складу клею, в який входять компоненти, які мають відмінні і спеціальні властивості. При використанні універсального клею обидві поверхні повинні бути очищені і знежирені для якісного результату.
Спосіб застосування:
- Необхідно очистити поверхні перед ремонтом.
- Поверхні повинні бути без частинок продуктів харчування і масла.
- Нанести рівномірно клей, після посипати порошком і притримувати елементи для склеювання протягом 15 хвилин. Важливо пам'ятати, що якість буде залежати від сили здавлювання, а не від часу.
- Якщо є необхідність повторного склеювання, процедуру можна повторити для досягнення максимального результату.
- Повне висихання настане через 1 день.
Країна виробник: Словенія. Обсяг тюбика клею Zollex SB-295G становить 20 мл.

Основа
эпоксидный
Вид упаковки
тюбик
Назначение
универсальный
Объем
20
Бренд
Zollex

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «Zollex» в категории «Клей»
Показать все модели