Кресло-шезлонг Ranger Comfort 2


Заканчивается
1144 грн.
Наличные:
1144 грн
Безнал:
1373 грн
Приватбанк:
Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Ranger Comfort 2 - шезлонг
Кресло-шезлонг для кемпинга от ТМ Ranger имеет великолепное качество изготовления и превосходные функциональные данные. Данная модель имеет складную конструкцию тем самым позволяет легко и без каких либо усилий взять с собой на природу. Кресло-шезлонг предназначается для использования как в туристических целях так и в бытовых, например, отдых на даче. Кресло-шезлонг производится из высококачественной стальной трубы,
Читать полностью
Технічні параметри:

Ranger Comfort 2 - шезлонг
Крісло-шезлонг для кемпінгу від ТМ Ranger має чудову якість виготовлення і прекрасні функціональні дані. Дана модель має складну конструкцію тим самим дозволяє легко і без будь-яких зусиль взяти з собою на природу. Крісло-шезлонг призначається для використання як в туристичних цілях так і в побутових, наприклад, відпочинок на дачі. Крісло-шезлонг виробляються з високоякісної сталевої труби, яка має діаметр 20 мм. Сталева труба покривається спеціальним полімерним покриттям, воно призначене для захисту металу від корозії та інших хімічних і природних впливів. Завдяки такому покриттю забезпечується довгострокове використання вироба. Сталева труба забезпечує високу надійність до навантажень і механічних пошкоджень.
Конструкція даної моделі дуже компактна під час експлуатації і комфортна під час використання. Високоякісна тканина яка застосовувалася у виготовленні даної моделі, не має хімічно-небезпечних речовин які можуть негативно вплинути на здоров'я. Максимальне навантаження допускається 120 кг. Габарити шезлонга в розкладеному вигляді, 990х600х850 (довжина залежить від положення спинки). Габарити в складеному вигляді, (висота, ширина, товщина): 1250х600х175. Незважаючи на сталеву конструкцію крісло-шезлонг має невелику вагу, всього 5,1 кг.
Після відпочинку на кріслі-шезлонгу Ranger Comfort 2 Ви відчуєте себе по справжньому бадьорим і відпочилим людиною.

Тип
Кресло-шезлонг

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «Ranger» в категории «Раскладная мебель»
Показать все модели