Набор инструментов DEHCO D-9116


Нет в наличии
73 грн.
Наличные:
73 грн
Безнал:
88 грн
Гарантия
24 месяца
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

DEHCO D-9116 - Набор инструментов

Набор Dehco D-9116 является отличным набором инструментов, который пригодится в доме и в гараже. Набор состоит из 6 инструментов. Данный набор принадлежит к типу полупрофессиональных инструментов и рекомендован для применения в быту. Набор поставляется в пластикой блистерной упаковке.
В данном комплекте собраны наиболее востребованные инструменты. Все инструменты изготовлены из высокопрочной стали,
Читать полностью
Технічні параметри:

DEHCO D-9116 - Набір інструментів

Набір Dehco D-9116 є відмінним набором інструментів, який стане в нагоді в будинку і в гаражі. Набір складається з 6 інструментів. Даний набір належить до типу напівпрофесійних інструментів і рекомендований для застосування в побуті. Набір поставляється в пластикою блістерній упаковці.
В даному комплекті зібрані найбільш затребувані інструменти. Всі інструменти виготовлені з високоміцної сталі, що гарантує їх тривалу службу при правильному застосуванні.
У комплект входить: чотири викрутки, монтажний ніж, а також качкодзьоби. Ергономічні рукоятки інструментів дозволяють міцно утримувати інструмент і виключити прослизання. Чотири викрутки, по дві з плоским і хрестовим шліцом допоможуть в закручуванні / відкручування шурупів з відповідними шлицами. Качкодзьоби з подовженими губками призначені для виконання специфічних завдань, які вимагають згинання або скручування різних матеріалів. Качкодзьоби мають ізольовані рукоятки, що забезпечують безпеку при виконанні електромонтажних робіт. Качкодзьоби складаються з 2 рукояток, які з'єднані шарнірним механізмом і переходять в робочу частину. Монтажний ніж допоможе при різанні великої кількості матеріалів таких як: картон, папір, пластик, тканину, різні кабелю, оздоблювальні матеріали та багато іншого. Лезо ножа виготовлено з міцної сталі, завдяки цьому довго залишається заточеним. Зручним є відломне лезо, яке не потрібно заточувати. Для заміни леза необхідно за допомогою пластикової вставки в хвостовій частині ножа, вручну відламати затуплене лезо і продовжувати роботу.

Количество инструментов в наборе
6

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «DEHCO» в категории «Набор инструментов»
Показать все модели