Раскладная мебель Ranger Comfort 1


Нет в наличии
975 грн.
Наличные:
975 грн
Безнал:
1219 грн
Приватбанк:
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Ranger Comfort 1 - шезлонг

Шезлонг для кемпинга имеет складную конструкцию и позволяет принести с собой на природу часть домашнего комфорта. К главным преимуществам туристической мебели стоит отнести - прочность, легкость и устойчивость к погодным условиям. Кроме того, приятный бонус шезлонга - доступная стоимость. Шезлонг станет отличным компаньоном во время поездок на море, в лес, а также на даче. Конструкция компактная и максимально
Читать полностью
Технічні параметри:

Ranger Comfort 1 - шезлонг

Шезлонг для кемпінгу має складну конструкцію і дозволяє принести з собою на природу частину домашнього комфорту. До головних переваг туристичних меблів варто віднести - міцність, легкість і стійкість до погодних умов. Крім того, приємний бонус шезлонга - доступна вартість. Шезлонг стане відмінним компаньйоном під час поїздок на море, в ліс, а також на дачі. Конструкція компактна і максимально комфортна в транспортуванні і експлуатації. Шезлонг дозволяє зручно розташуватися і насолоджуватися свіжим повітрям, приймаючи сонячні ванни. Туристичний шезлонг має високу якість виконання, що забезпечить те, що після вилазки на природу Ви відчуєте себе по-справжньому відпочившими.

Конструкція моделі Ranger Comfort 1 ергономічна. Матеріалом виготовлення послужила тканина "Сірий текстилен". Каркас має високу міцність і виконаний зі сталі. Діаметр рами складає 20 мм, вона має полімерне покриття. Вага шезлонга невелика - 5,4 кг. Габаритні розміри моделі в складеному вигляді складають 1130 * 610 * 110 мм, що також підтверджує його граничну компактність. Сидіння має розмір 46 * 46 см, і висоту від підлоги до сидіння - 370 мм. Шезлонг для кемпінгу здатний витримати до 110 кілограм. Ніжки стійкі і дозволяють розташувати його максимально комфортно навіть на пухкій місцевості.

Шезлонг Ranger Comfort 1 має приємний дизайн сірого кольору, що дозволяє йому злитися з природою. Модель оснащена дерев'яними підлокітниками з ясеня, що допомагає розслабитися і зручно розташуватися. В розкладеному вигляді його розміри складають 950 * 610 * 920 мм. Шезлонг - ідеальне рішення для отримання максимального задоволення під час відпочинку. Конструкція дозволяє налаштувати його індивідуально.

Тип
шезлонги

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «Ranger» в категории «Раскладная мебель»
Показать все модели