Есть в наличии (1-2 дня)
549 грн.
Наличные:
549 грн
Безнал:
659 грн
Приватбанк:
Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Гамак Ranger RG 3780
После тяжелых будних дней так хочется выехать на природу и хорошо отдохнуть с друзьями или семьей, а особенно если для этого имеется гамак.
Переносной гамак RG 3780 производства украинской компанией Ranger обладает высоким качеством изготовления. Гамак поставляется без опорной стойки. Он имеет специальное крепление которое позволяет без особого труда зафиксировать изделие к деревьям или к специально предназначенной для
Читать полностью
Технічні параметри:

Гамак Ranger RG 3780
Після важких будніх днів так хочеться виїхати на природу і добре відпочити з друзями або родиною, а особливо якщо для цього є гамак.
Переносний гамак RG 3780 виробництва українською компанією Ranger має високу якість виготовлення. Гамак поставляється без опорної стійки. Він має спеціальне кріплення яке дозволяє без особливих зусиль зафіксувати виріб до дерев або до спеціально призначеної для гамака стійці. Виготовляється з міцного високоякісного тканинного матеріалу поліестер, розміри якого становлять 200х100 см. Варто звернути увагу, що поліестер це штучна тканина до складу якої входить розплав поліетилентерефталату, вона дуже стійка до появи плям і добре переносить вплив ультрафіолетових променів. Також поліестер стійкий від псування різноманітних шкідників, наприклад, таких як міль та інші. Матеріал не токсичний і абсолютно безпечний для здоров'я під час експлуатації. Тканина не продувається і може використовуватися як в холодну так і в теплу пору року. У складеному вигляді гамак володіє компактним розміром 102х25х30 см, що дозволяє займати мінімум вільного місця в сумці або в багажному відділенні автомобіля. Максимальне навантаження яка допускається при експлуатації становить 100 кг. Яскравий сучасний зовнішній вигляд і приємний зелений колір додасть особливий настрій під час використання.
Гамак комплектується без наполегливої ​​стійки, в разі необхідності можна придбати окремо.

Тип
Гамак

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «Ranger» в категории «Раскладная мебель»
Показать все модели