Раскладная мебель Ranger RG 3780


Нет в наличии
549 грн.
Наличные:
549 грн
Безнал:
686 грн
Приватбанк:
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Ranger RG 3780 - Гамак

Сложно найти человека, который бы не любил отдыхать на природе. А особенно если для этого у него есть удобная и практичная кемпинговая мебель. Гамак для кемпинга имеет складную конструкцию и позволяет сделать отдых максимально комфортным. К основным преимуществам туристической мебели стоит отнести - прочность, легкость и устойчивость к погодным условиям. Кроме того, приятный бонус гамака - доступная стоимость. Гамак
Читать полностью
Технічні параметри:

Ranger RG 3780 - Гамак

Складно знайти людину, яка б не любила відпочивати на природі. А особливо якщо для цього у нього є зручні та практичні кемпінгові меблі. Гамак для кемпінгу має складну конструкцію і дозволяє зробити відпочинок максимально комфортним. До основних переваг туристичних меблів варто віднести - міцність, легкість і стійкість до погодних умов. Крім того, приємний бонус гамака - доступна вартість. Гамак стане відмінним компаньйоном під час поїздок на море, в ліс, а також на дачі. Монтаж здійснюється між дерев або на спеціальну стійку. Конструкція компактна і максимально комфортна в транспортуванні і експлуатації. Гамак дозволяє зручно розташуватися і насолоджуватися свіжим повітрям, приймаючи сонячні ванни. Модель практична і надійна. Туристичний гамак має високу якість виконання, що забезпечить те, що після вилазки на природу Ви відчуєте себе по-справжньому відпочившими.

Конструкція моделі Ranger Гамак ергономічна. Матеріалом виготовлення послужив поліестер. Габаритні розміри моделі в упаковці становлять 102 * 25 * 30 см, що також підтверджує його граничну компактність. Сам гамак має розмір 200 * 100 см. Гамак для кемпінгу здатний витримати до 100 кілограм.

Гамак Ranger має приємний дизайн зеленого кольору, що надає особливого райдужного настрою. Модель яскрава і стильна, є незамінним атрибутом безтурботного відпочинку на природі. Гамак - ідеальне рішення для отримання максимального задоволення під час відпочинку. Ви зможете налаштувати його індивідуально, закріпивши між дерев або на стійку. Стійка в комплектацію не включена, тому, в разі необхідності, купувати окремо. Монтаж здійснюється максимально просто і швидко за допомогою спеціального карабіна.

Тип
гамаки

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «Ranger» в категории «Раскладная мебель»
Показать все модели