Резиновые коврики в салон King CAR (grey)


Нет в наличии
385 грн.
Наличные:
385 грн
Безнал:
481 грн
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
King CAR (grey) - Резиновый коврик
Резиновые коврики в салон – это самый практичный вариант, выбрав который Вам будет проще всего сохранить чистоту салона, даже в лютую непогоду. Они очень простые и легкие в уходе. Их достаточно вытряхнуть, протереть влажной тряпкой или промыть струей воды под напором, в случае сильного загрязнения, и они снова будут готовы служить Вам.
Что касается срока службы этих ковров, при максимальной эксплуатации он составляет не менее 3 лет.
Читать полностью
King CAR (grey) - Гумовий килимок
Гумові килимки в салон - це самий практичний варіант, вибравши який Вам буде простіше всього зберегти чистоту салону, навіть в люту негоду. Вони дуже прості і легкі в догляді. Їх досить витрусити, протерти вологою ганчіркою або промити струменем води під напором, в разі сильного забруднення, і вони знову будуть готові служити Вам.
Що стосується терміну служби цих килимів, при максимальній експлуатації він становить не менше 3 років. Природно, що цей термін безпосередньо залежить від того, як часто і з якою метою Ви використовуєте свій автомобіль.
Звичайно, гумові килимки для салону дуже практичні, в тому випадку, якщо Ви часто виїжджаєте за місто, де узбіччя Не такі чисті, як в межах міста.
По-перше, вони мають високий рівень зносостійкості і міцності, тому успішно утримують вологу, бруд або пил від попадання на оббивку салону. По-друге, все Автомобіль в салон виготовлені з високоякісної гумової суміші, яка повністю відповідає всім європейським стандартам, тому в салоні ви не відчуєте неприємний запах «китайської» гуми. До того ж такі килими не виділяють токсичних парів і безпечні для здоров'я. По-третє, килимки в салон авто дуже зручні у використанні. Вони не ковзають під ногами, не сповзають і не заважають під час поїздки. Їх також легко мити, потрібно тільки промити їх чистою водою і протерти губкою при сильному забрудненні і ось вони знову як нові.
Вибираючи килимки в салон автомобіля, ви можете не переживати, що вода або бруд просочаться на оббивку салону, такий захист допоможе надовше зберегти салон як новий.

Тип
универсальные
Цвет
серый
Дополнительно
без запаха
Материал
резина
Применимость
Резиновые коврики в салон

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «King» в категории «Резиновые коврики»
Показать все модели