Резиновые коврики в салон King (grey) KCM-893


Нет в наличии
309 грн.
Наличные:
309 грн
Безнал:
371 грн
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
King (grey) KCM-893 - Резиновый коврик
Резиновые коврики в салон – это самый практичный вариант, выбрав который Вам будет проще всего сохранить чистоту салона, даже в лютую непогоду. Они очень простые и легкие в уходе. Их достаточно вытряхнуть, протереть влажной тряпкой или промыть струей воды под напором, в случае сильного загрязнения, и они снова будут готовы служить Вам.
Что касается срока службы этих ковров, при максимальной эксплуатации он составляет не менее 3
Читать полностью
King (grey) KCM-893 - Гумовий килимок
Гумові килимки в салон - це самий практичний варіант, вибравши який Вам буде простіше всього зберегти чистоту салону, навіть в люту негоду. Вони дуже прості і легкі в догляді. Їх досить витрусити, протерти вологою ганчіркою або промити струменем води під напором, в разі сильного забруднення, і вони знову будуть готові служити Вам.
Що стосується терміну служби цих килимів, при максимальній експлуатації він становить не менше 3 років. Природно, що цей термін безпосередньо залежить від того, як часто і з якою метою Ви використовуєте свій автомобіль.
Звичайно, гумові килимки для салону дуже практичні, в тому випадку, якщо Ви часто виїжджаєте за місто, де узбіччя Не такі чисті, як в межах міста.
По-перше, вони мають високий рівень зносостійкості і міцності, тому успішно утримують вологу, бруд або пил від попадання на оббивку салону. По-друге, все Автомобіль в салон виготовлені з високоякісної гумової суміші, яка повністю відповідає всім європейським стандартам, тому в салоні ви не відчуєте неприємний запах «китайської» гуми. До того ж такі килими не виділяють токсичних парів і безпечні для здоров'я. По-третє, килимки в салон авто дуже зручні у використанні. Вони не ковзають під ногами, не сповзають і не заважають під час поїздки. Їх також легко мити, потрібно тільки промити їх чистою водою і протерти губкою при сильному забрудненні і ось вони знову як нові.
Вибираючи килимки в салон автомобіля, ви можете не переживати, що вода або бруд просочаться на оббивку салону, такий захист допоможе надовше зберегти салон як новий.

Тип
модельные
Применимость
Резиновые коврики в салон
Цвет
серый
Дополнительно
антискольжение
Мин. t° эксплуатации(-)
30 (°С)
Макс. t° эксплуатации(+)
50 (°С)
Материал
резина
Страна производства
Китай

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «King» в категории «Резиновые коврики»
Показать все модели