Гаечный ключ DEHCO DT-10


Нет в наличии
187 грн.
Наличные:
187 грн
Безнал:
224 грн
Гарантия
24 месяца
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

DEHCO DT-10 - набор рожково-накидных ключей

DEHCO DP-10 это набор комбинированных рожково-навидных ключей, который состоит из 10 инструментов. В комплект входят ключи со следующими размерами: 6, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 19 мм. Обе головки ключей имеют одинаковый размер. Инструменты изготовлены из высокопрочной стали, что гарантирует их долговечность, а хромированное покрытие защищает от появления коррозии. Ключи соответствуют
Читать полностью
Технічні параметри:

DEHCO DT-10 - набор ріжково-накидник ключів

DEHCO DP-08 це набір комбінованих рожково-навідних ключів, який складається з 10 інструментів. У комплект входять ключі з наступними розмірами: 6, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 19 мм.. Обидві головки ключів мають однаковий розмір. Інструменти виготовлені з високоміцної сталі, що гарантує їх довговічність, а хромоване покриття захищає від появи корозії. Ключі відповідають стандарту DIN 3113. Набір поставляється в тканинної сумочці, в якій зручно розміщувати ключі, а також її можна підвішувати на цвях в майстерні.
Рожково-накидний ключ є одним з найбільш необхідних інструментів, як в автомайстерні, так і в побутових умовах. У кожного завбачливо автолюбителя має бути кілька таких ключів різних розмірів. Даний інструмент безпосередньо призначений для розкручування / закручування різьбових з'єднань, які скріплені болтами, гайками або іншими елементами, що мають прямокутні грані. Конструкція ключа складається з двох головок різних типів, одна ріжкова, а друга накидна, обидві головки однакового розміру. Наявність двох головок різного типу обумовлено тим, що в кожній конкретній ситуації можна вибрати головку, з якою буде зручніше працювати.
Під час проведення різного роду робіт, майстру часто доводиться стикатися з різьбовими з'єднаннями різного розміру, тому важливо обзавестися кількома ключами з різними розмірами або ж цілим набором інструментів, в якому ви знайдете необхідний інструмент для кожного випадку.

Тип ключа
рожково-накидной
Категория
Набор ключей
Количество ключей в наборе
10
Размер
6, 19, 17, 15, 14, 13, 12, 11, 10, 8

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «DEHCO» в категории «Гаечный ключ»
Показать все модели