Набор шарнирно-губцевого инструмента DEHCO D-9112


Нет в наличии
131 грн.
Наличные:
131 грн
Безнал:
157 грн
Гарантия
24 месяца
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

DEHCO D-9112 - набор губцевого инструмента

DEHCO D-9112 – это набор губцевого инструмента, который состоит из трех предметов: плоскогубцев, утконосов и кусачек. Данные инструменты широко используются во время различных ремонтных работ, они помогают удерживать небольшие детали, сгибать металлический листовой прокат, перекусывать проволоку, работать с изоляционными материалами и выполнять много других подобных задач. Инструменты изготовлены
Читать полностью
Технічні параметри:

DEHCO D-9112 - набір губцевого інструменту

DEHCO D-9112 - це набір губцевого інструменту, який складається з трьох предметів: плоскогубців, утконосов і кусачок. Дані інструменти широко використовуються під час різних ремонтних робіт, вони допомагають утримувати невеликі деталі, згинати металевий листовий прокат, перекушувати дріт, працювати з ізоляційними матеріалами та виконувати багато інших подібних завдань. Інструменти виготовлені з високоміцної сталі, що гарантує їх зносостійкість і довговічність при використанні за призначенням. Рукоятки кожного інструменту мають ергономічну форму, допомагають міцно утримувати інструмент і запобігають вислизання з рук.
Розглянемо деякі особливості кожного типу інструментів. Качкодзьоби є плоскогубці з подовженими і більш тонкими губами. Даний інструмент добре справляється зі специфічними завданнями, коли потрібно зігнути або скрутити деякі матеріали або дріт, також цим інструментом зручно працювати, коли потрібно захопити зовсім маленьку деталь.
Плоскогубці також призначені для скручування, згинання матеріалів, перекушування дроту, але відрізняються від утконосов формою. Вони мають більш широкі губки і призначені для прикладання великого зусилля, так як на кінцях мають велику силу стиснення.
Кусачки - це ріжучий інструмент, який працює за принципом важеля. Він використовуються для різання проводів, дроту, а також для надрізання листових матеріалів, таких як метал і пластик під час їх монтажу / демонтажу. Щоб найбільш легко перекусити дріт рекомендується тримати його якомога ближче до шарніру інструменту, так як там найбільше зусилля.

Тип
Набор шарнирно-губцевого инструмента

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «DEHCO» в категории «Пассатижи»
Показать все модели