Заклепочный ключ DEHCO D-9101


Нет в наличии
66 грн.
Наличные:
66 грн
Безнал:
82 грн
Гарантия
24 месяца
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

DEHCO D-9101 - Заклепочный пистолет

Ручной заклепочный пистолет DEHCO D-9101 – это инструмент, который при помощи алюминиевых заклепок помогает соединить различные материалы и элементы, в основном применяется для соединения металлических листов. Широко применяется в ремонте автомобилей, при накладывании металлических заплат, также используется для работы с жестью и в других сферах. Пистолет работает по принципу сквозного монтажа и
Читать полностью
Технічні параметри:

DEHCO D-9101 - Пістолет заклепувальний

Ручний заклепувальний пістолет DEHCO D-9101 - це інструмент, який за допомогою алюмінієвих заклепок допомагає з'єднати різні матеріали і елементи, в основному застосовується для з'єднання металевих листів. Широко застосовується в ремонті автомобілів, при накладанні металевих латок, також використовується для роботи з жерстю і в інших сферах. Пістолет працює за принципом наскрізного монтажу і встановлює заклепки в заздалегідь підготовлені отвори шляхом разжіманія алюмінієвої заклепки в отворі.
З інструментом можуть використовуватися заклепки діаметром 3,2-4,8 мм. У конструкції пістолета передбачені 4 насадки, 3 з них кріпляться на корпусі, а одна насадка встановлена ​​в пістолеті. Насадки необхідні для роботи з заклепками різних розмірів, під певний розмір заклепки підбирається необхідна насадка. Заклепочник виготовлений з високоміцної інструментальної сталі, що забезпечує його міцність, довговічність і стійкість до механічних пошкоджень. Ергономічні пластикові ручки роблять роботу з Заклепувальний пістолетом більш простою і комфортною. На рукоятці передбачений спеціальний фіксатор, який утримує рукоятки разом, коли інструмент не використовується.
Заклепувальний пістолет має досить широку сферу застосування і стане в нагоді як в автомайстерні, так і на будівництві, в побуті, або в гаражі.
особливості:
- довжина 255 мм;
- заклепки в комплекті;
- призначений для роботи з алюмінієвими заклепками діаметром 3,2 4,8 мм;
- виготовлений з міцної сталі;
- має зручні рукоятки;
- 4 насадки в комплекті;
- має широкий спектр застосування.

Диаметр заклепки
4, 4.8, 3.2 (мм)

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «DEHCO» в категории «Заклепочный ключ»
Показать все модели