Заканчивается
2490 грн.
Наличные:
2490 грн
Безнал:
2988 грн
Приватбанк:
2671 грн. Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
12 месяцев
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Gerber 30-001193 - Мультитул

Gerber 30-001193 представляет собой многофункциональный мультитул, в котором собраны наиболее полезные инструменты. Данный инструмент один из наиболее современных, так как он сочетает в себе прочность, универсальность, удобство и лаконичный дизайн, благодаря чему работать с эти инструментом легко и комфортно. Конструкция продумана таким образом, что расположение инструментов интуитивно понятно, это
Читать полностью
Технічні параметри:

Gerber 30-001193 - Мультитул

Gerber 30-001193 є багатофункціональним мультитулом, в якому зібрані найбільш корисні інструменти. Даний інструмент один з найбільш сучасних, так як він поєднує в собі міцність, універсальність, зручність і лаконічний дизайн, завдяки чому працювати з цим інструментом легко і комфортно. Конструкція продумана таким чином, що розташування інструментів інтуїтивно зрозуміло, це позитивно впливає на зручність користувача при роботі. Хороша продуманість конструкції гарантує рівномірний розподіл навантаження при використанні мультитула, таким чином, інструмент практично не зношується, а користувач отримує максимальну зручність при роботі з ним.
Корпус інструменту виготовлений з міцного алюмінієвого сплаву, який має малу вагу. Інструменти виконані з нержавіючої сталі з анодованим чорним покриттям (TiCN), це надає мультитулов не тільки стильний зовнішній вигляд, але і гарантує захист від корозії та інших ушкоджень. Покриття настільки ефективне, що навіть якщо інструмент пробуде тривалий час у вологому середовищі, він не заіржавіє і не втратить колір.
Важливим фактом є те, що деякі інструменти виконують кілька функцій, завдяки цьому значно зростає його універсальність. Для більш зручної роботи більшість інструментів оснащено замикаючими механізмами.
В комплекті:
- пасатижі багатофункціональні;
- клинок з прямою з заточеним лезом;
- клинок з серрейторной заточкою;
- два магнітних держателя для біт-насадок;
- лінійка в сантиметрах і дюймах;
- напилок;
- обценьки;
- відкривачка;
- шило;
- 14 змінних біт насадок.

Количество инструментов
14
Вес
255 (г)
Длина
119 (мм)
Наличие чехла
есть

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «Gerber» в категории «Мультитул»
Показать все модели