Нет в наличии
58 грн.
Наличные:
58 грн
Безнал:
70 грн
Гарантия
24 месяца
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

King KT-0041-7'' - Плоскогубцы

Плоскогубцы KING KT-0041 имеют длину 7” (180 мм) и предназначены для обжатия, сгибания проволоки, а также фиксации небольших элементов плоской и круглой формы. Инструмент изготовлен из высокопрочной стали, что обеспечивает длительный срок службы. Рукоятки инструмента эргономичны, что дает возможность крепко удерживать плоскогубцы в руке, а также делает работу более комфортной.
Плоскогубцы являются
Читать полностью
Технічні параметри:

King KT-0041-7'' - Плоскогубцы

Плоскогубці KING KT-0041 мають довжину 7"(180 мм) і призначені для обтиску, згинання дроту, а також фіксації невеликих елементів плоскої і круглої форми. Інструмент виготовлений з високоміцної сталі, що забезпечує тривалий термін служби. Рукоятки інструменту ергономічні, що дає можливість міцно утримувати плоскогубці в руці, а також робить роботу більш комфортною.
Плоскогубці є шарнірно-губцевий інструмент, який необхідний при виконанні широкого ряду робіт. Такий інструмент допоможе перекусити, зігнути або скрутити, дріт, дроти або подібні елементи. Інструмент оснащений плоскими губками з насічкою, яка допоможе міцно утримувати невеликі предмети різної форми. Одним з головних переваг даного інструменту є можливість забезпечити більшу силу стиснення на кінцях губок. Варто відзначити ще одну приємну особливість плоскогубців, якщо раптом в потрібний момент у вас під рукою не виявилося гайкового ключа з необхідним розміром, плоскогубці допоможуть відкрутити або закрутити болт або гайку. Конструкція даного інструменту складається з трьох елементів: губки, шарнір і рукоятки.
Такий інструмент як плоскогубці відомий з давніх часів, ковальська справа в античні часи дало початок цьому універсальному інструменту, яким ми користуємося дотепер. І зараз кожен завбачливий майстер, автомобіліст, господар повинен мати в своєму арсеналі інструментів одні або кілька якісних плоскогубців, які забезпечать надійне захоплення і утримання елементів, що значно полегшить і прискорить роботу.

Тип
Пассатижи
Длина
180 (мм)

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «King» в категории «Пассатижи»
Показать все модели