Набор головок с трещеткой KING ROY 30612-TB


Нет в наличии
249 грн.
Наличные:
249 грн
Безнал:
299 грн
Гарантия
24 месяца
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

King Roy 30612-TB - Набор насадок с трещоткой

Набор King Roy 30612-TB представляет собой комплект насадок Torx в держателе с трещоткой. В комплекте 5 торцевых головок с битами, а также трещотка. Все инструменты имеют посадочный квадрат ¼”. Насадки поставляются на металлической планке, которая позволяет удобно хранить инструменты и не растерять их. В комплекте насадки Torx со следующими размерами T20, Т25, Т27, Т30, Т40. Насадки и
Читать полностью
Технічні параметри:

King Roy 30612-TB - набір насадок з тріскачкою

Набір King Roy 30612-TB є комплект насадок Torx в утримувачі з тріскачкою. У комплекті 5 торцевих головок з битами, а також тріскачка. Всі інструменти мають посадковий квадрат ¼ ". Насадки поставляються на металевій планці, яка дозволяє зручно зберігати інструменти і не розгубити їх. У комплекті насадки Torx з наступними розмірами T20, Т25, Т27, Т30, Т40. Насадки і тріскачка виготовлені їх стали високої міцності, завдяки цьому забезпечується відмінна зносостійкість і продуктивність. Тріскачка має функцію реверсу, рукоятка тріскачки виготовлена ​​з пластику і зручно лежить в руці, забезпечуючи комфортну роботу. Хромоване покриття торцевих головою або ж власників біт запобігає появі корозії, а також захищає поверхню від механічних пошкоджень. Такий набір з тріскачкою значно полегшить ремонт і обслуговування автомобіля.
Торцеві головки з насадки типу Torx використовуються разом з воротка, тріскачками, викрутками під квадрат, а також шуруповертами. Найбільш затребуваною така насадка є в автомобілі, так як безліч кріплень там мають саме такий тип шліца, також вони часто використовуються в електричних приладах різних видів. Насадка торкс за формою являє собою шестипроменеву зірку і є шлицом, який, за рахунок безлічі граней, найбільш міцно сцеплівается з шліцом відкручувати шурупа. Важливо відзначити, що розмір Торкс вимірюється не в міліметрах, тому спроба виміряти насадку штангельциркулем не увінчається успіхом.

Тип
Набор головок с трещеткой
Конструкция
С насадкой Torx
Квадрат
1/4
Количество единиц в наборе
6

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «KING ROY» в категории «Головка торцевая»
Показать все модели