Ремонт шин Zollex T-522Z 450мл


Нет в наличии
81 грн.
Наличные:
81 грн
Безнал:
97 грн
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Zollex T-522Z 450мл - Герметик для шин

Подкачка-герметик для ремонта шин Zollex T-522Z 450 мл - первое средство, которое необходимо использовать при проколе шины. Большим преимуществом является возможность не снимать колесо при ремонте. В составе герметика сосредоточена комбинация вулканизирующих активных веществ, которые и помогают обеспечить герметизацию прокола. Данное средство предназначено исключительно для временной герметизации шин
Читать полностью
Технічні параметри:

Zollex T-522Z 450мл - Герметик для шин

Підкачка-герметик для ремонту шин Zollex T-522Z 450 мл - перший засіб, який необхідно використовувати при проколі шини. Великою перевагою є можливість не знімати колесо при ремонті. У складі герметика зосереджена комбінація вулканізуючих активних речовин, які і допомагають забезпечити герметизацію проколу. Даний засіб призначений виключно для тимчасової герметизації шин і тільки для проколів до 6 мм (для коліс, у яких немає камер). Застосовувати можна для легкових і малотоннажних вантажівок. Підкачка-герметик швидко відремонтує проколоту шину. Протягом всього однієї хвилини можна буде їхати. Але варто пам'ятати, що перші пару кілометрів не варто набирати велику швидкість, і також необхідно перевіряти контроль тиску в шині. Після прокачування шини, герметик утворює вулканізаційну пробку, яка забезпечує неможливість витоку. Даний герметик можна використовувати тільки для проколів певного діаметру, для бічних порізів або при пошкодженні покришки його використання неприпустимо.
Використання герметика не вимагає професійних навичок і дуже простий в експлуатації.
Перед тим, як почати ремонт шини необхідно оглянути колесо і в першу чергу знайти і витягти предмет, який став причиною аварії. Під час застосування герметика колесо має бути спущено. Необхідно також перед тим, як почати прокачування шини перевірити температуру засобу. Вона повинна бути не менше + 15 ° C, якщо нижче необхідно підігріти герметик, не використовуючи відкритий вогонь. Перед використанням балон необхідно струсити. Шина наповниться через одну хвилину. З початком руху необхідно через 2 км перевірити тиск в шинах, а контрольний замір зробити вже через 10-15 км. При цьому їхати потрібно на невеликій швидкості.
Країна виробник: Словенія.

Тип
Аварийный герметик
Упаковка
баллончик
Назначение:
проколы
Дополнительно:
накачивают колесо
Способ применения:
задувается при проколе
Бренд
Zollex

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «Zollex» в категории «Ремонт шин»
Показать все модели