Набор головок с воротком KING ROY 30158-TB


Нет в наличии
343 грн.
Гарантия
24 месяца
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

KING ROY 30158-TB - Торцевые головки с воротком

Набор King Roy 30158-TB состоит из 7 торцевых головок и воротка. Торцевые головки имеют шлиц Е-типа, или его еще называют внутренний торкс. Размеры головок: 8, 10, 12, 14, 16, 18 мм. Посадочный квадрат головой и воторка ½”. Инструменты выполнены из высокопрочно инструментальной стали, износостойкие и способны выдерживать большие нагрузки. Головки поставляются на металлической рейке,
Читать полностью
Технічні параметри:

KING ROY 30158-TB - ТОрцеві головки з воротком

Набір King Roy 30158-TB складається з 7 торцевих головок і воротка. Торцеві головки мають шліц Е-типу, або його ще називають внутрішній торкс. Розміри головок: 8, 10, 12, 14, 16, 18 мм. Посадковий квадрат головою і воторка ½ ". Інструменти виконані з високоміцної інструментальної сталі, зносостійкі і здатні витримувати великі навантаження. Головки поставляються на металевій рейці, на якій зручно розміщувати і зберігати інструмент, її можна підвісити в майстерні.
Торцеві головки - це інструмент, який застосовується для закручування / розкручування болтів і гайок. Торцеві головки широко використовуються при ремонті і обслуговуванні вузлів і з'єднань. Особливо актуальне це інструмент для автомобілістів. Торцева головка часто служить альтернативою гайковий ключ, а іноді і повністю його замінює, так як краще справляється з гайками, у яких злизаний межі. Одним з основних переваг роботи з торцевою голівкою є можливість працювати в важкодоступних місцях, а також той факт, що торцева головка повністю контактує з поверхнею болта або гайки, завдяки цьому легше розкручує її.
Торцева головка з профілем Е застосовуються для відкручування болтів з профілем торкс, які часто зустрічаються в автомобілях закордонного виробництва. Такий профіль здатний передавати найбільше зусилля.
Вороток використовується разом з торцевими головками для збільшення важеля і передачі більшого зусилля. Вороток Г-подібної форми допомагає при розкручуванні сильно затиснутих гайок і болтів.

Тип
Набор головок с воротком
Конструкция
Обычные
Квадрат
1/2
Количество единиц в наборе
8

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «KING ROY» в категории «Головка торцевая»
Показать все модели