Набор головок с трещеткой KING ROY 012MSA


Нет в наличии
524 грн.
Наличные:
524 грн
Безнал:
629 грн
Приватбанк:
Гарантия
24 месяца
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

KING ROY 012MSA - Набор головок и трещетка

Набор KING ROY 012MSA представляет собой комплект торцевых головок с трещоткой. Комплект является полупрофессиональным и отлично подходит для выполнения не сложных задач при работе с крепежом в условиях домашней мастерской ли гаража. В комплект входит 10 торцевых головой с шестигранным профилем размерами 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 19, 22, 24 мм, трещотка на 24 зуба с реверсом, системой быстрого
Читать полностью
Технічні параметри:

KING ROY 012MSA - Набір головок і трікачка

Набір KING ROY 012MSA є комплектом торцевих головок з тріскачкою. Комплект є напівпрофесійним і відмінно підходить для виконання нескладних завдань при роботі з кріпленням в умовах домашньої майстерні чи гаража. У комплект входить 10 торцевих головою з шестигранним профілем розмірами 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 19, 22, 24 мм, тріскачка на 24 зуба з реверсом, системою швидкого скидання і пластиковою ручкою, а також подовжувач на 125 мм. Всі інструменти мають посадковий квадрат 1/2". Набір виготовлений зі сплаву на основі хромованадієвої сталі, до складу даного типу сталі входять легуючі компоненти, що забезпечує високі якісні показники, такі як стійкість до високих навантажень і корозії, висока твердість і зносостійкість.
Торцеві головки є інструментом, який особливо актуальний серед автомобілістів, так як є засобом найбільш зручним і ефективними при роботі з болтами і гайками. Торцева головка моте бути альтернативою для гайкового ключа або повністю замінити його. Даний інструмент більш ефективний при розкручуванні кріпильних елементів зі стертими гранями. Торцева головка контактує з поверхнею болта або гайки, таким чином легше відкручуючи елемент.
Необхідний інструментом в комплекті з торцевою голівкою може виявитися подовжувач. Він буде корисний, якщо необхідно відкрутити болт або гайку в важкодоступному місці, куди дістатися без додаткових інструментів практично неможливо.
Тріскачка послужить прекрасним завершенням комплекту торцевих головок, так як з нею найзручніше працювати. Тріскачка допоможе при роботі в тисненням і важкодоступних місцях, так як при малій амплітуді повороту дасть можливість відкрутити або закрутити кріплення.

Тип
Набор головок с трещеткой
Конструкция
Обычные
Квадрат
1/2
Диаметр
24, 22, 19, 17, 15, 14, 13, 10, 12, 11 (мм)
Количество единиц в наборе
12

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «KING ROY» в категории «Головка торцевая»
Показать все модели