Набор головок с трещеткой KING ROY 013MSA


Нет в наличии
309 грн.
Наличные:
309 грн
Безнал:
371 грн
Гарантия
24 месяца
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

KING ROY 013MSA - Набор головок и трещетка

Набор KING ROY 013MSA представляет собой комплект торцевых головок с трещоткой. Комплект является полупрофессиональным и отлично подходит для выполнения не сложных задач при работе с крепежом в условиях домашней мастерской ли гаража. В комплект входит 12 торцевых головой с шестигранным профилем размерами 4, 4.5, 5, 5.5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 мм, трещотка на 24 зуба с системой быстрого сброса
Читать полностью
Технічні параметри:

KING ROY 013MSA - Набір головок і трікачка

Набір KING ROY 013MSA є комплектом торцевих головок з тріскачкою. Комплект є напівпрофесійним і відмінно підходить для виконання нескладних завдань при роботі з кріпленням в умовах домашньої майстерні чи гаража. У комплект входить 12 торцевих головою з шестигранним профілем розмірами 4, 4.5, 5, 5.5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 мм, тріскачка на 24 зуба з системою швидкого скидання і ергономічною пластиковою ручкою. Всі інструменти мають посадковий квадрат 1/4 ". Набір виготовлений зі сплаву на основі хромванадієвої сталі, до складу даного типу сталі входять легуючі компоненти, що забезпечує високі якісні показники, такі як стійкість до високих навантажень і корозії, висока твердість і зносостійкість. Набір поставляється на пластиковому планшеті.
Торцеві головки є інструментом, який особливо актуальний серед автомобілістів, так як є засобом найбільш зручним і ефективними при роботі з болтами і гайками. Торцева головка може бути альтернативою для гайкового ключа або повністю замінити його. Даний інструмент більш ефективний при розкручуванні кріпильних елементів зі стертими гранями. Торцева головка контактує з поверхнею болта або гайки, таким чином легше відкручуючи елемент.
Тріскачка послужить прекрасним завершенням комплекту торцевих головок, так як з нею найзручніше працювати. Тріскачка допоможе при роботі в тисненням і важкодоступних місцях, так як при малій амплітуді повороту дасть можливість відкрутити або закрутити кріплення.

Тип
Набор головок с трещеткой
Конструкция
Обычные
Квадрат
1/4
Диаметр
13, 12, 11, 10, 9, 8, 7, 6, 5.5, 5, 4.5, 4 (мм)
Количество единиц в наборе
13

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «KING ROY» в категории «Головка торцевая»
Показать все модели