Палатка Ranger WINTER-5 (weekend)


Нет в наличии
572 грн.
Наличные:
572 грн
Безнал:
686 грн
Приватбанк:
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Ranger WINTER-5 (weekend) - палатка

Туристическая палатка способна защитить от неблагоприятных погодных условий и предназначена для временного проживания. Также эксплуатируется для хранения вещей в полевых условиях. Изделие используется для обеспечения временных поселений туристами, вооружёнными силами, представителями мобильных профессий, таких как почвоведы, археологи, геологи. Кемпинговые палатки отличаются повышенной комфортностью.
Читать полностью
Технічні параметри:

Ranger WINTER-5 (weekend) - намет

Туристичний намет здатний захистити від несприятливих погодних умов і призначений для тимчасового проживання. Також експлуатується для зберігання речей в польових умовах. Виріб використовується для забезпечення тимчасових поселень туристами, збройними силами, представниками мобільних професій, таких як грунтознавці, археологи, геологи. Кемпінгові намети відрізняються підвищеною комфортністю. Вони ідеально підходять для того, щоб довго (хоча б 3-4 дні) жити на одному місці.

Намет Ranger WINTER-5 (weekend) має реальні розміри 200 х 200 х 140 см. Матеріалом виготовлення тенту послужив поліестер 150D OXFORD. Намет оснащений москітною сіткою. Вона захистить від попадання всередину комах під час вашого відпочинку. Модель має дизайн біло-жовтого забарвлення. Вхід має арочну конструкцію. Є вентиляційний клапан. По периметру дна розташовані петлі для кріплення палатки до льоду, які забезпечують надійну стійкість при сильному вітрі. Процедура монтажу максимально проста і займає не більше 30 секунд, завдяки конструкції з металевих пружин, які є каркасом.

Туристичний намет - незамінний помічник під час виїздів на природу, переважно тривалих. Він здатний захистити від сонця, вітру, холоду і комах. Чим гарантує комфортний і без проблемний відпочинок. Намет має надійну конструкцію і виконан з високоякісних матеріалів. Він швидко зводиться і має збірно-розбірний механізм монтажу.

Намет Ranger стане незамінним для любителя риболовлі. Усередині намету половина дна розстібається для лунок. У комплектацію включений чохол з двома ручками на плечі. З його допомогою зручно транспортувати намет за плечима. Чохол ідеально підігнаний під розмір намету, що є дуже зручно. Вага палатки становить всього 2,4 кілограма, що важливо при транспортуванні.

Тип
Туристическая

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «Ranger» в категории «Палатка»
Показать все модели