Палатка Ranger зимняя (зонт)


Нет в наличии
1506 грн.
Наличные:
1506 грн
Безнал:
1807 грн
Приватбанк:
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Ranger зимняя (зонт) - палатка

Туристическая палатка способна защитить от неблагоприятных погодных условий и предназначена для временного проживания. Также эксплуатируется для хранения вещей в полевых условиях. Изделие используется для обеспечения временных поселений туристами, вооружёнными силами, представителями мобильных профессий, таких как почвоведы, археологи, геологи. Кемпинговые палатки отличаются повышенной комфортностью. Они
Читать полностью
Технічні параметри:

Ranger зимова (зонт) - намет

Туристичний намет здатен захистити від несприятливих погодних умов і призначений для тимчасового проживання. Також експлуатується для зберігання речей в польових умовах. Виріб використовується для забезпечення тимчасових поселень туристами, збройними силами, представниками мобільних професій, таких як грунтознавці, археологи, геологи. Кемпінгові намети відрізняються підвищеною комфортністю. Вони ідеально підходять для того, щоб довго (хоча б 3-4 дні) жити на одному місці.

Намет Ranger є зимовим, напівавтоматичним. Має реальні розміри 190 х 225 х 150 см. Матеріалом виготовлення тенту послужив щільний поліестер 420 D OXFORD. Модель має дизайн чорно-жовтого забарвлення. Вхід має арочну конструкцію. По периметру дна розташовані петлі для кріплення палатки до льоду, які забезпечують надійну стійкість при сильному вітрі. Процедура монтажу максимально проста і займає не більше 2-3 хвилин.

Туристичний намет - незамінний помічник під час виїздів на природу, переважно тривалих. Вона здатна захистити від вітру і холоду. Чим гарантує комфортний і без проблемний відпочинок. Намет має надійну конструкцію і виконан з високоякісних матеріалів. Він швидко зводиться і має збірно-розбірний механізм монтажу. Намет має шестикутну форму зонтичного типу. По периметру тенту вітрозахисна спідниця і штормові розтяжки, що забезпечують стійкість при сильному вітрі. Вологостійкість виробу становить 2000 мм. Модель оснащена великим входом і внутрішньою кишенею. Намет Ranger стане незамінним для любителя зимової риболовлі. Вага палатки становить всього 3,5 кілограма, що важливо при транспортуванні.

Тип
Туристическая

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «Ranger» в категории «Палатка»
Показать все модели