Ручной фонарь KING TONY 9TA23A


Нет в наличии
1685 грн.
Наличные:
1685 грн
Безнал:
2106 грн
Приватбанк:
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Лампа осветительная (переноска) с аккумулятором
В дороге может случится все что угодно, нередко владельцы автомобилей сталкиваются с поломкой (даже незначительной), а если поломка случилось в позднее время суток, то понадобится дополнительное освещение. Обычный фонарик не всегда может справится с такой задачей, они придает не удобство в ремонте так как его нужно держать в руке и не за что прикрепить. В таких случаях приходит на помощь
Читать полностью
Технічні параметри:

Лампа освітлювальна (переноска) з акумулятором
В дорозі може трапиться все що завгодно, нерідко власники автомобілів стикаються з поломкою (навіть незначної), а якщо поломка сталася в пізній час доби, то знадобиться додаткове освітлення. Звичайний ліхтарик не завжди може впоратися з таким завданням, вони надає не зручність в ремонті так як його потрібно тримати в руці і не за що прикріпити. У таких випадках приходить на допомогу переносна лампа. Основне завдання лапи це розсіювання і напрямки світла на необхідне місце.
Великою популярністю користуються акумуляторні світлодіодна лампи штучного світла. Дана освітлювальна лампа це необхідна річ для кожного автовласника, і не важливо де поломка автомобіля відбулася, в дорозі або ж в гаражі. У лампі встановлені 34 світлодіода з яскравістю в 55 люмен які прослужать довше ніж звичайна лампа розжарювання і більш економніше. Такі лампи використовується в автосервісах, приватними майстрами, спеціалізованих майстерень і навіть в побуті. Лампа має високоякісний міцний протиударний ABS корпус і TPR покриття. Вистачає заряду на 6-ть годин безперервної роботи.
Акумуляторна батарея в 3.6V (2250mAh) заряджається як від звичайної розетки так і від автомобільної зарядки. Магнітна підстава світлодіодним переносної лампи дає можливість повороту на все 60 ° і крюком в 360 °. З цієї нагоди лампа компанії King Tony яка своїм виглядом, якістю та надійністю, повинна знаходиться у кожного автолюбителя.
Якість професіоналів, і постійний розвиток це найголовніший принцип компанії King Tony.

Тип
Ручной фонарь
Количество режимов яркости
1
Количество светодиодов
30, 4
Мощность светового потока
55 (Лм)
Влагоустойчивость
нет
Время работы
6 (ч)
Длина
270 (мм)
Питание
Li-ion аккумулятор

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «KING TONY» в категории «Фонарь»
Показать все модели