Нет в наличии
1924 грн.
Наличные:
1924 грн
Безнал:
2309 грн
Приватбанк:
Гарантия
6 месяцев
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Фонарик гибкий. аккумуляторный. 5W.
При работе в гараже или же в другом малоосвещенном месте, без дополнительного освещения не обойтись. Наверное самое главное при выборе фонарика это качество освещения которое он издает, время непрерывной работы, материал с которого он изготовлен и функциональность. Все это есть в гибком аккумуляторном фонаре (9ta25a) компании King Tony.
Фонарики со светодиодами пользуются большим спросом и дают 30
Читать полностью
Технічні параметри:

Ліхтарик гнучкий. акумуляторний. 5W.
При роботі в гаражі або ж в іншому малоосвітлених місці, без додаткового освітлення не обійтися. Напевно найголовніше при виборі ліхтарика це якість освітлення яке він видає, час безперервної роботи, матеріал з якого він виготовлений і функціональність. Все це є в гнучкому акумуляторному ліхтарі (9ta25a) компанії King Tony.
Ліхтарики зі світлодіодами користуються великим попитом і дають 30 тисяч годин безперервної роботи, в порівнянні від ламп розжарювання які дають 50 годин роботи.
Ліхтарик видає світловий потік в 390 люмен, і вистачає на 6 годин безперервної роботи.
Коли батарея буде розряджатися ви дізнаєтеся про це заздалегідь за допомогою вбудованого індикатора заряду. За допомогою гнучкої трубки повертатися щодо корпусу на 360 градусів. Корпус виготовлений з високоякісного матеріалу, володіє водонепроникністю класу IP65, ударостійкість, маслостійкість. Також має два кроки освітлення, висока і низька. На ліхтарі встановлено магнітне підставу за допомогою якого можна прикріпити на будь-металеве місце. Акумуляторна батарея в 3.6V (2250mAh) Lithium battery ICR Sanyo 18650A заряджається як від звичайної розетки так і від автомобільної зарядки.
 В основному даними ліхтариком користуються станції техобслужованія, сервісні центри, спеціальні майстерні. Але ліхтарик (9ta25a) можна використовувати як в майстернях так і в побуті. Ліхтарик компанії King Tony який має стильний зовнішній вигляд, практичність, якість, надійність, вас не підведе.
Якість професіоналів, і постійний розвиток це найголовніший принцип компанії King Tony.

Тип
Ручной фонарь
Мощность светового потока
390
Количество режимов яркости
1
Количество светодиодов
6
Питание
ААА батарейки
Влагоустойчивость
да
Бренд
KING TONY

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «KING TONY» в категории «Фонарь»
Показать все модели