Нет в наличии
1775 грн.
Наличные:
1775 грн
Безнал:
2130 грн
Приватбанк:
Гарантия
6 месяцев
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Фонарь светодиодный, шарнирный, магнит, 1 элемент, Li-Ion, 3,7 В
На сегодняшний день редко где можно увидеть фонари с галогенными лампами или лампами накаливания. Большим спросом пользуются фонарики со светодиодами, из за их длительного срока эксплуатации. По сравнению с обычными лампами которые светит по 50 часов, светодиодные дают 30 тысяч часов непрерывной работы.
Фонарик предназначен для дополнительного освещения при проведении
Читать полностью
Технічні параметри:

Ліхтар світлодіодний, шарнірний, магніт, 1 елемент, Li-Ion, 3,7 В
На сьогоднішній день рідко де можна побачити ліхтарі з галогенними лампами або лампами розжарювання. Великим попитом користуються ліхтарики зі світлодіодами, з за їх тривалого терміну експлуатації. У порівнянні зі звичайними лампами які світить по 50 годин, світлодіодні дають 30 тисяч годин безперервної роботи.
Ліхтарик призначений для додаткового освітлення при проведенні будь-яких робіт. В основному ліхтарик використовують в авто сервісах, спеціалізованих майстерень, приватних майстерень і в станціях техобслуговування автомобілів.
Світлодіодний ліхтарик KING TONY 9TA26A виготовлений з високоякісного матеріалу (АБС пластика) і має водонепроникний корпус. Також в ліхтарі встановлений функціональний гак для підвісу, який дає можливість повороту на всі 360 градусів. На шарнірі ліхтаря встановлений магнітне підставу, за допомогою якого його можна прикріпити на будь-яку металеву поверхню, і ставити під будь-яким кутом. Акумуляторна батарея в 3.6V (2250mAh) заряджається як від звичайної розетки так і від автомобільної зарядки. Ліхтарик має яскравість в 410 люмен, також встановлена ​​регулювання яскравості. Заряджається ліхтарик за 4.5 години, а вистачає на 6 годин безперервної роботи. Всього 11 мм товщина корпусу зі світловим елементом. Світловий елемент, виготовлений за технологією «COB» - матричний нанесення світлових кристалів на пластину. Ліхтарик компанії King Tony який має стильний зовнішній вигляд, практичність, якість, надійність, вас не підведе.
Якість професіоналів, і постійний розвиток це найголовніший принцип компанії King Tony.

Тип
Ручной фонарь
Мощность светового потока
410
Время работы
6
Количество режимов яркости
2
Длина
375
Питание
Li-ion аккумулятор
Влагоустойчивость
нет
Бренд
KING TONY

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «KING TONY» в категории «Фонарь»
Показать все модели