Нет в наличии
4947 грн.
Наличные:
4947 грн
Безнал:
5937 грн
Приватбанк:
Гарантия
12 месяцев
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Dragon Winch DWK-T HD - Компрессор
Дорога всегда непредсказуема, и может произойти непредвиденное повреждение автомобиля. Проезжая по дороге, вы часто можете найти автомобиль, стоящий на обочине дороги, рядом с которым водитель суетится, заглядывает под капот или трясет спущенную шину. Колеса на дороге часто накачаны, и обычно вы должны делать это вручную. Работа утомительна и требует определенного времени, чего всегда не хватает, особенно если вы опаздываете на работу.
Читать полностью
Dragon Winch DWK-T HD - компресор
Дорога завжди непередбачувана, і може статися непередбачене пошкодження автомобіля. Проїжджаючи по дорозі, ви часто можете знайти автомобіль, який стояв на узбіччі дороги, поруч з яким водій метушиться, заглядає під капот або трясе вивільнивши шину. Колеса на дорозі часто накачані, і зазвичай ви повинні робити це вручну. Робота втомлює і вимагає певного часу, чого завжди не вистачає, особливо якщо ви спізнюєтеся на роботу. Тому автомобільний компресор в цьому випадку значно полегшить роботу і скоротить час установки колеса.
Цей аксесуар виготовлений з високоякісних матеріалів, які служать вам довгі роки. Компресор T HD розроблений з використанням новітніх технологій. Відмінна якість за доступною ціною.
У комплект входять:
• Компресор
• спіральний кабель з манометром
• сумка
• Клапани - 3 шт.
Характеристики компресора:
• Напруга живлення: 12 В
• Продуктивність: 150,0 (літр / хв)
• Максимальний струм: 45 А
• Максимальний тиск: 150 psig. дюйм
• Вага: 7,35 кг
Повітряний компресор T-HD може використовуватися в різних областях: надування шин, човнів, матраців. Використовується в промисловості, ремонтних роботах. Після покупки компресора використовуйте його відповідно до інструкцій по експлуатації. Продуктивність, цей параметр вимірюється в літрах за хвилину. Тому при виборі пристрою вам необхідно враховувати його характеристики і посадковий діаметр шин.
Автокомпресор - електричний пристрій для накачування коліс. Автомобільний компресор - неодмінний атрибут будь-якого автомобіля. Це він рятує водіїв у разі поломки або просто опускає колеса. При виборі пристрою вам необхідно звернути увагу на безліч факторів. Таким чином, необхідно враховувати тиск, що створюється пристроєм, його потужність, спосіб доставки, тип і точність манометра і шкалу одиниць виміру.

Максимальное давление
10 (атм)
Производительность
150 (л/мин)
Манометр
аналоговый
Расположение манометра
на шланге
Материал корпуса
металл
Шланг
витой
Тип упаковки
тканевая сумка

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «DRAGON WINCH» в категории «Автокомпрессор »
Показать все модели