Смазка CASTROL Chain Cleaner 400мл


Есть в наличии (1-2 дня)
233 грн.
Наличные:
233 грн
Безнал:
280 грн
237 грн. Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Castrol Chain Cleaner 400мл - очиститель цепи

Мотоцикл, как и автомобиль, эксплуатируется при различной погоде и на дорогах с разным покрытием, что сказывается на чистоте компонентов. После длительной эксплуатации мотоцикла на его цепи собирается множество дорожной грязи и песка, которые налипаю на смазку, которой обработанная цепь. Для того, чтобы цепь прослужила дольше и медленней изнашивалась ее следует регулярно чистить, используя
Читать полностью
Технічні параметри:

Castrol Chain Cleaner 400мл - очищувач ланцюга

Мотоцикл, як і автомобіль, експлуатується при різній погоді і на дорогах з різним покриттям, що позначається на чистоті компонентів. Після тривалої експлуатації мотоцикла на його ланцюга збирається безліч дорожнього бруду і піску, які налипають на мастило, якою оброблена ланцюг. Для того, щоб ланцюг прослужила довше і повільніше зношувалися її слід регулярно чистити, використовуючи спеціально розроблені засоби. Таким засобом є спрей Castrol Chain Cleaner, він виготовлений на основі високоякісних компонентів і прекрасно справляється із завданням очищення мотоциклетної церіі. Дана мастило призначена для ланцюгів з Про або Х-подібними кільцями ущільнювачів, а також без них. Очищувач діє швидко і ефективно, видаляє забруднення, знежирює ланцюг, а також витісняє вологу.
Застосовується засіб досить легко, рясно нанесіть засіб на ланцюг, дочекайтеся його повного випаровування і змастіть ланцюг спеціальним мастилом. Якщо забруднення досить сильні, варто скористатися ганчіркою або щіткою. Засіб нейтрально по відношенню до ущільнювачів. Слід зазначити, що очищувач може використовуватися і з велосипедним ланцюгом. Очищувач поставляється у вигляді спрею, що значно спрощує роботу з ним. Виготовляється в Європі.
Ємність рекомендується зберігати при температурі не вище 60 градусів і не піддавати дії сонячних променів.
Особливості та характеристики:
- щільність при 20 ° 0.723 г / см3 (метод CASTM D1298);
- показник заломлення 1.33;
- температура спалаху ASTM D 92 ° C <0.

Применение
для цепей
Объем
400 (мл)
Упаковка
баллончик

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «CASTROL» в категории «Смазка»
Показать все модели