Смазка CASTROL Chain Lube Racing 400мл


Есть в наличии (1-2 дня)
334 грн.
Наличные:
334 грн
Безнал:
401 грн
335 грн. Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Castrol Chain Lube Racing 400мл - смазка цепи

Мотоциклы являются универсальным транспортом, который пройдет там, где другие застрянут, по этой причине мотоциклы эксплуатируются на разных дорогах и при всякой погоде. При длительной эксплуатации мототехники на ее цепи накапливается дорожная грязь и песок, они прилипают к смазке, которой обработана цепь. Чтобы продлить эксплуатационный срок цепи необходимо ее вовремя обслуживать, чистить и
Читать полностью
Технічні параметри:

Castrol Chain Lube Racing 400мл - змазка ланцюга

Мотоцикли є універсальним транспортом, який пройде там, де інші застрягнуть, з цієї причини мотоцикли експлуатуються на різних дорогах і при всякій погоді. При тривалій експлуатації мототехніки на її ланцюзі накопичується дорожня бруд і пісок, вони прилипають до мастила, яким оброблений ланцюг. Щоб продовжити експлуатаційний термін ланцюга необхідно його вчасно обслуговувати, чистити і змащувати.
Мастило Chain Lube Racing розроблено для нових мотоциклетних ланцюгів і виготовлено ​​на основі синтетичного базового масла. Після очищення ланцюга спеціальним миючим засобом для видалення всіх забруднень і знежирення ланцюга, слід використовувати мастило, яке рясно змащує ланки і шарніри, проникає глибоко в механізм і гарантує налагоджену роботу. Chain Lube Racing шляхом хімічного впливу ефективно бореться з поява корозії. Завдяки хорошій водостійкості і вібростійкості мастило тривалий час залишається на ланцюгу, створюючи рівномірний захисний шар і перешкоджаючи дії агресивних агентів.
Засіб підходить для широкого розмаїття ланцюгів, включаючи ланцюги типу Х-Ring і О-Ring. Мастило ефективно знижує тертя і робочу температуру, а також відштовхує вологу і сіль, чим значно подовжує термін служби ланцюга. Мастило зберігає стабільні характеристики в широкому діапазоні температур і в різних умовах експлуатації.
Щоб ланцюг вашого мотоцикла служила довго і якісно, ​​незалежно від умов експлуатації, не забувайте вчасно чистити його і змащувати мастилом Castrol Chain Lube Racing.

Применение
для цепей
Объем
400
Упаковка
баллончик
Основа
синтетическая
Бренд
CASTROL

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «CASTROL» в категории «Смазка»
Показать все модели