Смазка CASTROL Chain Spray O-R 400мл


Есть в наличии (1-2 дня)
324 грн.
Наличные:
324 грн
Безнал:
389 грн
325 грн. Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Castrol Chain Spray O-R 400мл - смазка цепи

Мотоцикл являются наиболее универсальным и проходимым транспортным средством. Так как он используется на различных дорожных покрытиях и при всякой погоде, на его цепи накапливается дорожная грязь и песок, которые прилипают к смазке. Чтобы продлить эксплуатационный срок цепи необходимо ее вовремя обслуживать, чистить и смазывать.
CHAIN SPRAY O-R эффективная смазка на синтетической основе,
Читать полностью
Технічні параметри:

Castrol Chain Spray O-R 400мл - змазка ланцюга

Мотоцикл є найбільш універсальним і прохідним транспортним засобом. Так як він використовується на різних дорожніх покриттях і при всякій погоді, на його ланцюзі накопичується дорожній бруд і пісок, які прилипають до мастила. Щоб продовжити експлуатаційний термін ланцюга необхідно його вчасно обслуговувати, чистити і змащувати.
CHAIN ​​SPRAY O-R ефективне мастило на синтетичній основі, розроблене для ланцюгів з О-, а також Х-образними кільцями ущільнювачів. Для досягнення максимального ефекту необхідно попередньо очистити ланцюг спеціальним миючим засобом для видалення всіх забруднень і знежирення ланцюга. Після цього обробити ланцюг мастилом CHAIN ​​SPRAY O-R і почекати 10-20 хвилин для того, щоб засіб як проникло в механізм ланцюга і рівномірно розподілилося по поверхні. Мастило має гарну адгезію і водостійкість, завдяки цьому довго зберігається на ланцюгу, створюючи захисний шар навіть в складних умовах експлуатації. Розчинник, що входить до складу мастила швидко випаровується, скорочуючи час нанесення змащувальної рідини. Мастило ефективно знижує тертя механізмів і знос ланцюга, а також запобігає появі корозії і служить захистом проти агресивних агентів. Зручна форма розпилювача з тонкою трубкою дає можливість нанести засіб по всій поверхні ланцюга, включаючи важкодоступні місця.
Вчасно обслуживши ланцюг свого мотоцикла з Castrol CHAIN ​​SPRAY O-R, можете бути впевнені в стабільності її роботи і в тому, що вона не підведе в самий відповідальний момент.

Применение
для цепей
Основа
синтетическая
Объем
400 (мл)
Упаковка
баллончик

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «CASTROL» в категории «Смазка»
Показать все модели