Омыватель летний Antimosquito Summer Windscreen Washer 4L


Нет в наличии
29 грн.
Наличные:
29 грн
Безнал:
35 грн
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

ANTIMOSQUITO Summer Windscreen Washer 4L - летний омыватель

Летний омыватель ANTIMOSQUITO Summer Windscreen Washer 4L является средством для быстрой и эффективной очистки от разных видов загрязнений ветрового стекла и фар автомобиля. Состав имеет приятный свежий аромат лимона. Омыватель способен справиться с очисткой загрязнений от дорожной грязи, следов от насекомых, пыли, химических реагентов, бензиновой и масляной плёнки. Средство не
Читать полностью
Технічні параметри:

ANTIMOSQUITO Summer Windscreen Washer 4L - літній омивач

Літній омивач ANTIMOSQUITO Summer Windscreen Washer 4L є засобом для швидкого й ефективного очищення від різних видів забруднень вітрового скла і фар автомобіля. Склад має приємний свіжий аромат лимона. Омивач здатний впоратись з очищенням забруднень від дорожнього бруду, слідів від комах, пилу, хімічних реагентів, бензинової та масляної плівки. Засіб не робить негативного впливу на поверхні зі скла і пластика. Продукт здатний запобігти розтріскуванню гумових складових склоочисників. Завдяки використанню ANTIMOSQUITO Summer Windscreen Washer 4L гарантується кристально чистий огляд, чим значно поліпшується безпека управління автотранспортом. Омивач повністю готовий до використання. Засіб нейтральний до навколишнього середовища та біологічно розчинний. Головною перевагою даного омивача варто відзначити високу очищувальну здатність.

Рідина омивача ANTIMOSQUITO має приємний запах і готова до застосування. Вона підходить для стекол і фар (в тому числі для ксенону). В упаковці 4 л. Рідини ANTIMOSQUITO для стекол не містять в своєму складі шкідливих хімічних речовин. При їх використанні у Вас не з'явиться неприємний запах в салоні автомобіля. Крім цього, омивач здатний запобігти виникненню подряпин і не пошкоджує поверхню стекол. Склад також має захисні властивості.

Спосіб застосування:
Для ефективного використання рідини необхідно залити її в бачок омивача, який знаходиться під капотом автомобіля. Після чого можна включати двірники і використовувати рідину і щітки склоочисника для лобового скла і фар, в разі, якщо у вас також є омивач фар. Склад не рекомендовано використувати при нульовій і мінусовій температурі, в силу того, що вода в бачку може замерзнути і здійснити деформацію.

Аромат
Цитрусовый
Объем
4 (л)

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «Antimosquito» в категории «Омыватель летний»
Показать все модели