Смазка CASTROL Silicon Spray 400мл


Есть в наличии (1-2 дня)
188 грн.
Наличные:
188 грн
Безнал:
226 грн
189 грн. Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Castrol Silicon Spray 400мл - Спрей силиконовый

CASTROL SILICON SPRAY – это силиконовая смазка в виде спрея, которая может выполнять множество полезных функций в автомобиле, начиная со смазки узлов и заканчивая обработкой резины и пластика. Приобретая данное средство, автомобилист избавляется разу от ряда проблем, так как силиконовая смазка поможет забыть о скрипе в салоне, позволит обработать резинки дверей, а также другие резиновые
Читать полностью
Технічні параметри:

Castrol Silicon Spray 400мл - Спрей силіконовий

CASTROL SILICON SPRAY - це силіконова змазка у вигляді спрея, яка може виконувати безліч корисних функцій в автомобілі, починаючи зі змащування вузлів і закінчуючи обробкою гуми і пластика. Купуючи даний засіб, автомобіліст позбавляється разу від ряду проблем, так як силіконова змазка допоможе забути про скрип в салоні, дозволить обробити гумки дверей, а також інші гумові елементи, запобігаючи їх розтріскування, пересихання і примерзання в зимовий час. Даний засіб ефективно захищає поверхні від впливу ультрафіолету, матовим поверхням надає більш свіжий зовнішній вигляд, а також може відновлювати і захищати вироби з гуми і пластика.
Перевагою такого виду мастила є її нейтральне ставлення до різних видів поверхонь, в тому числі лакофарбовим. Вона повністю безпечна і може застосовуватися в будь-якій частині автомобіля. Силіконова змазка CASTROL SILICON SPRAY поставляється в аерозольному типі ємності з тонкою трубкою. Така форма упаковки є найбільш зручною, так як тонка трубка дозволять точно нанести рідину на поверхню, включаючи важкодоступні місця. Якщо ви розпорошили кількість рідини більше, ніж вам необхідно, скористайтеся сухою ганчіркою, щоб ввібрати надлишки.
З причини широкої універсальності і практично повної нешкідливості силіконової змазки, вона є однією з необхідних засобів в арсеналі сучасного автомобіліста, який допоможе якісно захистити гумові та пластикові вироби та довше зберегти їх привабливий зовнішній вигляд.

Применение
универсальные
Объем
400
Упаковка
баллончик
Основа
силиконовая
Бренд
CASTROL

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «CASTROL» в категории «Смазка»
Показать все модели