Набор мебели для пикника Ranger TA 21407+FS21124 (табуретки без бренда)


Нет в наличии
1849 грн.
Наличные:
1849 грн
Безнал:
2219 грн
Приватбанк:
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Ranger TA 21407+FS21124 (табуретки без бренда) - комплект туристической мебели

Комплект туристической мебели Ranger TA 21407+FS21124 позволяет сделать отдых на природе по-домашнему уютным и комфортным. Туристическая мебель имеет множество преимуществ: лёгкость, практичность, прочность и стойкость к погодным условиям. Кроме того, приятный бонусом является то, что она является доступной. Комплект рассчитан на четыре персоны и состоит из:
Читать полностью
Технічні параметри:

Ranger TA 21407+FS21124 (табуретки без бренда) - комплект туристичних меблів

Комплект туристичних меблів Ranger TA 21407 + FS21124 дозволяє зробити відпочинок на природі по-домашньому затишним і комфортним. Туристичні меблі мають безліч переваг: легкість, практичність, міцність і стійкість до погодних умов. Крім того, приємний бонусом є те, що вона є доступною. Комплект розрахований на чотири персони і складається з: столу, стільців і додаткових полки і кишені для зберігання необхідних речей. Конструкція столу не тільки компактна, а й гранично комфортна в транспортуванні і експлуатації. Стіл ідеально підійде для застілля на природі, а також для використання в побуті. Стіл і стільці мають високу якість виконання, що говорить про їх практичність і довговічность використання. Набір без проблем можна возити з собою в багажнику, або зберігати вдома / на дачі, при цьому не витрачаючи вільний простір.

Набір Ranger TA 21407 + FS21124 має надійну конструкцію, що складається. Матеріалом виготовлення стільниці послужив високоякісний матеріал. Каркаси меблів мають високу міцність і виконані з алюмінію. Діаметр рам столу і стільців становлять 22 і 25 мм. Завдяки своїй відносно невеликій вазі (вага комплекту - 7,5 кг) набір дуже зручно транспортувати. У складеному вигляді комплект являє собою валізу з ручкою. Конструкція столу включає в себе додаткову сітчасту полку і бічні кишені для зберігання: посуду, продуктів і напоїв. Стійкі ніжки гарантують розміщення столу максимально комфортно навіть на пухкій місцевості. Крім того, стіл має два варіанти висоти.

Комплект для пікніка Ranger TA 21407 + FS21124 має приємний стильний дизайн. Розмір столу в розкладеному стані становить 120 * 60 * 70 см, стільця - 41 * 29 * 34 см. Стіл здатний витримувати навантаження до 40 кг, стілець - до 100 кг. Всі складові набору зручно складаються в чемодан з розмірами 62 * 15 * 60 см.

Тип
Набор мебели для пикника

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «Ranger» в категории «Раскладная мебель»
Показать все модели