Пикниковый набор Ranger НВ 4-533


Нет в наличии
1430 грн.
Наличные:
1430 грн
Безнал:
1716 грн
Приватбанк:
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Ranger НВ 4-533 - набор для пикника

С набором для пикника Вы всегда будете готовы к отдыху на природе. Он значительно упрощает сборы и позволяет удобно хранить и транспортировать все необходимое для пикника. Такой набор компактный и не требует специальных условий для хранения. При этом комплект всегда готов к новым поездкам. Благодаря ему все столовые приборы собраны в одном месте. Благодаря специальному большому отсеку сумка удобна также
Читать полностью
Технічні параметри:

Ranger НВ 4-533 - набір для пікніка

З набором для пікніка Ви завжди будете готові до відпочинку на природі. Він значно спрощує збори і дозволяє зручно зберігати і транспортувати все необхідне для пікніка. Такий набір компактний і не вимагає спеціальних умов для зберігання. При цьому комплект завжди готовий до нових поїздок. Завдяки йому все столові прилади зібрані в одному місці. Завдяки спеціальному великому відсіку сумка зручна також для зберігання швидкопсувних продуктів і напоїв. Більшість людей часто зустрічалися з ситуацією, коли виникають труднощі розміщення всього необхідного для поїздки на природу. Набір ефективно вирішує цю проблему.

Набір для пікніка Ranger НВ 4 -533 розрахований на 4 персони. Пікніковий набір має ізотермічний відділ і два ізотермічних чохла для пляшок.
У набір входить:
4 тарілки,
4 келиха (пластик),
4 ложки,
4 вилки,
4 ножа,
1 хлібний ніж,
дощечка для нарізки,
серветки.

Всі прилади і посуд виконані з високоякісного харчового пластику і харчової сталі. Сумка зручна для зберігання швидкопсувних продуктів або напоїв. Сама сумка виконана з міцного поліестеру. Набір стане прекрасним подарунком для любителів пікніків і відпочинку на природі. Комплект відрізняється практичністю, високою якістю і надійністю, що дозволяє йому прослужити своєму власникові довгі роки. Дизайн сумки приємний, кольору хакі. Всередині всі прилади і посуд компактно і красиво складені, що саме провокує відправитися на вилазку. А завдяки тому, що набір розрахований на 4 людини, можна захопити з собою друзів і влаштувати веселе свято.
* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «Ranger» в категории «Пикниковый набор»
Показать все модели