Штатное крепление Gazer CAFG110


Нет в наличии
145 грн.
Наличные:
145 грн
Безнал:
174 грн
Гарантия
24 месяца
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Gazer CAFG110 - штатное крепление для камер Gazer CC100, CC120, CC150

Крепление Gazer CAFG110 создано специально для монтажа видеокамеры заднего вида Gazer CC на место плафона подсветки номерного знака авто. Изделие выполнено в форме оригинального плафона подсветки номерного знака, в который устанавливается видеокамера заднего вида. Плафон по материалу и геометрии корпуса повторяет заводской компонент от производителя. Все крепления Gazer
Читать полностью
Технічні параметри:

Gazer CAFG110 - штатне кріплення для камер Gazer CC100, CC120, CC150

Кріплення Gazer CAFG110 створено спеціально для монтажу відеокамери заднього виду Gazer CC на місце плафона підсвічування номерного знака авто. Виріб виконаний у формі оригінального плафона підсвічування номерного знака, в який встановлюється відеокамера заднього виду. Плафон за матеріалом і геометрією корпусу повторює заводський компонент від виробника. Всі кріплення Gazer комплектуються необхідними складовими для здійснення простого і швидкого монтажу, без будь-яких пошкоджень кузова. У комплектацію включені монтажні гвинти та інші елементи установки для максимально герметичного монтажу. У конструкції моделі використана оригінальна підсвітка, кріплення лампи і роз'єм підключення також повністю відповідають оригінальному плафону підсвічування.

Монтажний комплект Gazer CAFG110 ідеально підійде для установки відеокамер Gazer CC100, Gazer CC125, Gazer CC155. Серія відеокамер Gazer СС вважається кращим вибором автомобіліста, який хоче досягти впевнену і безпечну парковку. Дані камери поєднали в собі класичні характеристики і унікальні передові технології автомобільних паркувальних систем преміум класу. Всі моделі оснащені сучасним сенсором CMOS, який має спеціальні настройки для продуктивної роботи за умови недостатнього освітлення. В результаті чого водій має інформативну картинку навіть в повній темряві. Адаптивна паркувальна розмітка на відео детально повторює всі геометричні спотворення об'єктів в кадрі, завдяки чому можливо легко і точно визначати відстань до перешкод. Моделі даного виробника виконані в мініатюрних корпусах і мають абсолютну влагозащищенность IP67. Це гарантує стабільну роботу навіть в самих екстремальних умовах.

Тип
Штатное крепление

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «Gazer» в категории «Камера штатная»
Показать все модели