Автомобильный аккумулятор SZNAJDER 6СТ-60АзЕ Plus (560 95)


Нет в наличии
1679 грн.
Наличные:
1679 грн
Безнал:
2015 грн
Приватбанк:
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

SZNAJDER 6СТ-60АзЕ Plus (560 95) - Аккумулятор

Аккумулятор для автомобиля - это электрическая батарея, которая накапливает заряд и является необходимостью для любого авто. Основной задачей автомобильного аккумулятора является запуск двигателя. По-этому выбор качественного и надежного устройства имеет большое значение и большую важность. Производитель Sznajder выпустил серию аккумуляторов, предназначение которых - использование для
Читать полностью
Технічні параметри:

SZNAJDER 6СТ-60АзЕ Plus (560 95) - Акумулятор

Акумулятор для автомобіля - це електрична батарея, яка накопичує заряд і є необхідністю для будь-якого авто. Основним завданням автомобільного акумулятора є запуск двигуна. Тому вибір якісного і надійного пристрою має велике значення і велику важливість. Виробник Sznajder випустив серію акумуляторів, призначення яких - використання для легкових автомобілів, а також для малих вантажівок. Виробництво даної серії Plus відбувається за стандартною технологією. Дуже часто після глибокої розрядки акумуляторів його вже просто неможливо відновити до початкових характеристик. В даному продукті ця проблема обійшла стороною, що можна вважати величезним плюсом. Незважаючи на велику вартість акумуляторів серії Plus вони виправдовують усі очікування. Адже мають гідні характеристики, більшу надійність і хорошу якість.
Є ряд характеристик, на які варто звернути увагу при виборі акумуляторів. Перше, що необхідно знати - це його розміри. Габаритні розміри даної моделі SZNAJDER 6СТ-60 Plus (560 95) складають: довжина, мм - 242; ширина, мм - 175; висота, мм - 190. Резервна ємність становить 60 Ач. Це базовий показник ефективності запуску двигуна. Дана характеристика показує скільки часу акумулятор здатний бути без підзарядки і скільки часу він може забезпечити живлення. Плюсова клема розташовується праворуч. Ступінь обслуговуваності даного акумулятора - не обслуговуються. Пусковий струм становить 580 Ампер, а напруга на виході клем - 12 В. При повному навантаженні акумулятора вхідна напруга не повинна бути не більше ніж 14.5 В. Під час роботи двигуна акумулятор заряджається за допомогою енергії, яка виробляється від генератора.
Країна виробник: Польща.

Плюсовая клемма
+ справа
Исполнение корпуса
европеец
Емкость
60 (Ач)
Пусковой ток
580 (А)
Тип электролита
кислотный
Клеммы
стандартные
Степень обслуживаемости
необслуживаемые
Тип крепления
нижнее
Длина
242 (мм)
Ширина
175 (мм)
Высота
190 (мм)
Страна производитель
Польша

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «SZNAJDER» в категории «Автомобильный аккумулятор»
Показать все модели