Штатная камера Gazer CC2000-1Z0n


Нет в наличии
2291 грн.
Наличные:
2291 грн
Безнал:
2864 грн
Приватбанк:
Гарантия
24 месяца
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Gazer CC2000-1Z0n - видеокамера заднего вида

Автомобильная видеокамера Gazer CC2000-1Z0n является камерой заднего вида и устанавливается вместо ручки крышки багажника, на место, которое предусмотрено производителем. Камера встраивается в корпус крепления и выглядит как оригинальная автомобильная ручка, при этом является полноценным её аналогом. К главным преимуществам модели стоит отнести сверхчувствительный сенсор CMOS 1/3" и ультра
Читать полностью
Технічні параметри:

Gazer CC2000-1Z0n - відеокамера заднього виду

Автомобільна відеокамера Gazer CC2000-1Z0n є камерою заднього виду і встановлюється замість ручки кришки багажника, на місце, яке передбачено виробником. Камера вбудовується в корпус кріплення і виглядає як оригінальна автомобільна ручка, при цьому є повноцінним її аналогом. До головних переваг моделі варто віднести надчутливий сенсор CMOS 1/3 "і ультра герметичний корпус із захистом IP67. Монтаж камери здійснюється легко і швидко, без потреби свердлити кузов. У комплектацію включено все необхідне для комфортної установки та підключення, згідно принципу Plug & Play. Комплект містить блок комутації та управління з повним набором роз'ємів і проводів. Крім того, виробник подбав про найдрібніші подробиці, таких як довжина кабелів, тому автовласникові немає необхідності що-небудь допрацьовувати і докуповувати.

Живлення відеокамери здійснюється не від ліхтаря заднього ходу, а від запобіжного блоку, що є перевагою. Від ліхтарів заднього ходу надходить тільки керуючий сигнал. Такий принцип роботи дозволяє значно зменшити «шуми» і перешкоди на зображенні. Також даний спосіб виключає помилки бортового комп'ютера автомобіля. У блоці управління є LC-фільтр, який додатково покращує зображення і стабілізує живлення.

Корпус камери герметичний і захищений від попадання вологи. Крім того, температурний діапазон роботи становить від -30 ° С до + 70 ° С. Завдяки цьому, даний пристрій здатний коректно здійснювати свою роботу навіть при екстремальних умовах.

Сенсор CMOS 1/3 "гарантує ефективну роботу в темний час доби. Відеокамера Gazer забезпечує передачу відеосигналу навіть в умовах низької освітленості. Об'єктив пристрою володіє широким кутом огляду - 170 °, завдяки чому чудово передає обстановку позаду автомобіля. При цьому водій бачить зображення з камери так само, як і в дзеркалі заднього виду, тобто дзеркальному відображенні.

На відео присутня також допоміжна паркувальна розмітка. За допомогою чого водій здатний точно оцінити реальну відстань до перешкод, в тому числі при парковці під кутом.

Призначена для установки на автомобілі:
Skoda Fabia (NJ3) 2015 - н.в.
Skoda Rapid (NH1) 2013 - 2016

Марка автомобиля
Skoda
Тип
Штатная камера
Установка
сзади
Тип матрицы
CMOS
Угол обзора
170
Парковочная разметка
есть
Светочувствительность
0.1 (люкс)
t° эксплуатации камеры ОТ (-), (°С)
30
t° эксплуатации камеры ДО (+), (°С)
70

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «Gazer» в категории «Камера штатная»
Показать все модели