Сменные резинки King KWR-0101-28 28" 710мм


Нет в наличии
58 грн.
Наличные:
58 грн
Безнал:
70 грн
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Резинка склоочистителя графитовая KWR-0101-28 28" 710мм
Резинки для щеток стеклоочистителя графитовые
Длина: 710мм
Упаковка: блистер
Цена за 1шт.
Страна производитель: Китай


Графитовые резиновые ленты King имеют улучшенное скольжение при работе даже по сухому стеклу. Благодаря гибкому краю резинки обеспечивается качественное прилегание к стеклу и бесшумная работа дворников.

Когда на стекле остаются
Читать полностью
Технічні параметри:

Резинка склоочисника графітова KWR-0101-28 28" 710мм
Гумки для щіток склоочисника графітові
Довжина: 710мм
Упаковка: блістер
Ціна за 1шт.
Країна виробник: Китай


Графітові гумові стрічки King мають покращене ковзання при роботі навіть по сухому склі. Завдяки гнучкому краю гумки забезпечується якісне прилягання до скла та безшумна робота двірників.

Коли на склі залишаються неочищені ділянки або брудні смуги – варто задуматись про заміну двірників. Однак є альтернатива – замінити саму гумову очисну стрічку в щітці.
Вартість очисної стрічки становить від 5 до 50% вартості нової щітки.
Встановити нову гумову очисну стрічку на стару щітку можна в тому випадку, якщо каркасний чи гібридний двірник не втратив пружності, а в без каркасному двірнику є можливість це зробити (інколи виробники щоб зменшити вартість продукції, очищуючий елемент приклеюють, що не вможливлює їх заміну).
В першу чергу на що потрібно звернути увагу – це профіль стрічки (поперечний розріз). Щоб гумова стрічка без проблем підійшла до старої щітки, її верхня частина повинна бути ідентична старій стрічці і мати абсолютно однакові з нею розміри. Нижня частина гумки (очисне лезо) може бути як для літнього варіанту (у формі ялинки), так і для зимових умов роботи (у вигляді клину).

Щоб максимально подовжити термін служби гуми на щітках, потрібно притримуватись простих правил:
- Не допускайте роботи щітки «на суху», особливо якщо скло сильно забруднене;
- Витирайте гумові стрічки серветкою та очищуйте поверхню скла під щіткою – там накопичується бруд та абразив, який може пошкодити не тільки гуму, але і скло;
- Регулярно промивайте щітки в воді. Бруд, який накопичується в пазах стрічки перешкоджає рівномірному притиску щітки до скла;
- При появі масляних розводів на склі, потрібно скло і щітки обезжирити 20% содовим розчином та ретельно промити теплою водою. Така проблема часто виникає в зимовий період;
- Старайтесь не використовувати чисту воду в системі омивача, заливайте в бачок склоомивача якісну «омивайку», в крайньому випадку добавте в воду авто шампунь;
- Взимку не вмикайте двірники, якщо на склі є залишки не очищеного льоду.
Навіть вузенька брудна чи мокра смужка на склі, не говорячи вже про погіршення видимості, хоч на секунду, але обов’язково відволіче увагу водія – така природа людської психології. А за одну секунду автомобіль, між іншим, «пролітає» майже 17 метрів і це при швидкості всього 60км/год. Наслідки можуть бути не передбачуваними.
Ми рекомендуємо при перших ознаках неякісної очистки лобового скла потрібно задуматись про заміну щітки або гумової стрічки. Пропонуємо вибрати такий алгоритм дій: перед холодами встановити нові щітки, а на теплу пору року, якщо з’являться на склі смуги, або не очищені ділянки, замінити лише чистяче лезо – гумку двірника.

Длина
710 (мм)
Тип
Сменные резинки
В упаковке
1 (шт)
Сезонность
лето+зима
Страна производитель
Китай

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «King» в категории «Дворники»
Показать все модели