Фара комбо BIGIE FL-212 RY


Нет в наличии
280 грн.
Наличные:
280 грн
Безнал:
350 грн
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Фара комбо BIGIE FL-212 RY
Фары BIGIE FL-212 RY являются дополнительными к главной оптике автомобиля, они комбинированные и состоят с противотуманной и фары дальнего света. Устанавливаются на штатное место дополнительных фар, как можно ниже главных фар, что бы лучи света попадали в промежуток между туманом и поверхностью земли, таким образом увеличивается видимость на дороге в условиях туманов, снегопадов, дождей. Форма фары BIGIE FL-212 RY
Читать полностью
Технічні параметри:

Фара комбо BIGIE FL-212 RY
Фари BIGIE FL-212 RY є додатковими до головної оптики автомобіля, вони комбіновані і складаються з противотуманной і фари дальнього світла. Встановлюються на штатне місце додаткових фар, як можна нижче головних фар, що б промені світла потрапляли в проміжок між туманом і поверхнею землі, таким чином збільшується видимість на дорозі в умовах туманів, снігопадів, дощів. Форма фари BIGIE FL-212 RY прямокутна, висота 81мм, ширина 200мм, глибина посадки 83мм. При установці необхідно врахувати Правила дорожнього руху (ПДР), в яких зазначено що протитуманні фари повинні бути встановлені не нижче 250мм від поверхні дорожнього покриття і не далі 400 мм від площини бокового габариту (по зовнішній кромці), а кути видимості повинні складати: вертикальний +15 ...- 10, горизонтальний +45 ...- 10.
Металевий відбивач підсилює промінь світла, а в протитуманних фарах служить для поширення переважно в горизонтальному напрямку. Рельєфне скло фар це додатковий розсіювач, який розширює пучок світла підсвічуючи узбіччя, інших учасників дорожнього руху і позначає Ваш автомобіль, а так само допомагає орієнтуватися при несприятливих погодних умовах. Колір скла хамелеон додасть зовнішньому вигляду Вашого автомобіля індивідуальності.
Корпус і кришка даної моделі фар чорного кольору, виготовлені з якісного пластику. Кришка служить захистом від каменів і інших зовнішніх впливів.
Лампочка галогенова прослужить Вам більше 2000 годин. Потужність 55W. Робоча напруга 12V.
Цоколь типу Н3 стандартний для протитуманних фар і дуже поширений, тому можна при необхідності легко замінити лампочку.
У комплект входить дві фари з кришками і інструкція зі схемою підключення, за допомогою якої можна самостійно встановити фари в домашніх умовах.

Вид
Фара дальнего света, Фара противотуманная, Фара комбо
Корпус
прямоугольный
Мощность
55 (Вт)
Высота
81 (мм)
Глубина
83 (мм)
Длина
200 (мм)
Защита стекла
крышка
Комплектность
2 фары
Материал корпуса
пластик
Напряжение
12 (В)
Тип
галогенные
Цвет корпуса
черный
Цвет стекла
хамелеон, прозрачный

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «BIGIE» в категории «Авто фары»
Показать все модели