Фара дальнего света BIGIE FL-212 W


Нет в наличии
287 грн.
Наличные:
287 грн
Безнал:
359 грн
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Фара комбо BIGIE FL-212 W

Фара комбо BIGIE FL-212 W
Фары BIGIE FL-212 W являются дополнительными к главной оптике автомобиля, они комбинированные и состоят с противотуманной и фары дальнего света. Устанавливаются на штатное место дополнительных фар, как можно ниже главных фар, что бы лучи света попадали в промежуток между туманом и поверхностью земли, таким образом увеличивается видимость на дороге в условиях туманов, снегопадов,
Читать полностью
Технічні параметри:

Фара комбо BIGIE FL-212 W
Фара комбо BIGIE FL-212 W
Фари BIGIE FL-212 W є додатковими до головної оптики автомобіля, вони комбіновані і складаються з противотуманной і фари дальнього світла. Встановлюються на штатне місце додаткових фар, як можна нижче головних фар, що б промені світла потрапляли в проміжок між туманом і поверхнею землі, таким чином збільшується видимість на дорозі в умовах туманів, снігопадів, дощів. Форма фари BIGIE FL-212 W прямокутна, висота 81мм, ширина 200мм, глибина посадки 83мм. При установці необхідно врахувати Правила дорожнього руху (ПДР), в яких зазначено що протитуманні фари повинні бути встановлені не нижче 250мм від поверхні дорожнього покриття і не далі 400 мм від площини бокового габариту (по зовнішній кромці), а кути видимості повинні складати: вертикальний +15 ... -10 °, горизонтальний + 45 ... -10 °.
Металевий відбивач підсилює промінь світла, а в протитуманних фарах служить для поширення переважно в горизонтальному напрямку. Рельєфне скло фар це додатковий розсіювач, який розширює пучок світла підсвічуючи узбіччя, інших учасників дорожнього руху і позначає Ваш автомобіль, а так само допомагає орієнтуватися при несприятливих погодних умовах. Жовтий колір скла є переважним для протитуманних фар, тому що зменшується ефект віддзеркалення від крапель туману або дощу і краще висвітлює дорогу в погану погоду, не відбиваючись від поверхні вологого дорожнього покриття.
Корпус і кришка даної моделі фар чорного кольору, виготовлені з якісного пластику. Кришка служить захистом від каменів і інших зовнішніх впливів.
Лампочка галогенова прослужить Вам більше 2000 годин. Потужність 55W. Робоча напруга 12V.
Цоколь типу Н3 стандартний для протитуманних фар і дуже поширений, тому можна при необхідності легко замінити лампочку.
У комплект входить дві фари з кришками і інструкція зі схемою підключення, за допомогою якої можна самостійно встановити фари в домашніх умовах.

Тип
Фара дальнего света
Вид
галогенные
Комплектность
2 фары
Мощность
55 (Вт)
Напряжение
12 (В)
Высота
81 (мм)
Глубина
83 (мм)
Длина
200 (мм)
Корпус
прямоугольный
Материал корпуса
пластик
Цвет корпуса
черный
Цвет стекла
желтый, прозрачный
Защита стекла
крышка

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «BIGIE» в категории «Авто фары»
Показать все модели