Нет в наличии
278 грн.
Наличные:
278 грн
Безнал:
334 грн
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Фара комбо BIGIE FL-212 W

Фара комбо BIGIE FL-212 W
Фары BIGIE FL-212 W являются дополнительными к главной оптике автомобиля, они комбинированные и состоят с противотуманной и фары дальнего света. Устанавливаются на штатное место дополнительных фар, как можно ниже главных фар, что бы лучи света попадали в промежуток между туманом и поверхностью земли, таким образом увеличивается видимость на дороге в условиях туманов, снегопадов,
Читать полностью
Технічні параметри:

Фара комбо BIGIE FL-212 W
Фара комбо BIGIE FL-212 W
Фари BIGIE FL-212 W є додатковими до головної оптики автомобіля, вони комбіновані і складаються з противотуманной і фари дальнього світла. Встановлюються на штатне місце додаткових фар, як можна нижче головних фар, що б промені світла потрапляли в проміжок між туманом і поверхнею землі, таким чином збільшується видимість на дорозі в умовах туманів, снігопадів, дощів. Форма фари BIGIE FL-212 W прямокутна, висота 81мм, ширина 200мм, глибина посадки 83мм. При установці необхідно врахувати Правила дорожнього руху (ПДР), в яких зазначено що протитуманні фари повинні бути встановлені не нижче 250мм від поверхні дорожнього покриття і не далі 400 мм від площини бокового габариту (по зовнішній кромці), а кути видимості повинні складати: вертикальний +15 ... -10 °, горизонтальний + 45 ... -10 °.
Металевий відбивач підсилює промінь світла, а в протитуманних фарах служить для поширення переважно в горизонтальному напрямку. Рельєфне скло фар це додатковий розсіювач, який розширює пучок світла підсвічуючи узбіччя, інших учасників дорожнього руху і позначає Ваш автомобіль, а так само допомагає орієнтуватися при несприятливих погодних умовах. Жовтий колір скла є переважним для протитуманних фар, тому що зменшується ефект віддзеркалення від крапель туману або дощу і краще висвітлює дорогу в погану погоду, не відбиваючись від поверхні вологого дорожнього покриття.
Корпус і кришка даної моделі фар чорного кольору, виготовлені з якісного пластику. Кришка служить захистом від каменів і інших зовнішніх впливів.
Лампочка галогенова прослужить Вам більше 2000 годин. Потужність 55W. Робоча напруга 12V.
Цоколь типу Н3 стандартний для протитуманних фар і дуже поширений, тому можна при необхідності легко замінити лампочку.
У комплект входить дві фари з кришками і інструкція зі схемою підключення, за допомогою якої можна самостійно встановити фари в домашніх умовах.

Высота
81
Вид
галогенные
Комплектность
2 фары
Защита стекла
крышка
Корпус
прямоугольный
Глубина
83
Цвет стекла
прозрачный, желтый
Напряжение
12
Материал корпуса
пластик
Цвет корпуса
черный
Тип
Фара дальнего света
Длина
200
Мощность
55
Бренд
BIGIE

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «BIGIE» в категории «Авто фары»
Показать все модели