Трансмиссионное масло CASTROL Synthetic Fork Oil 5W 1л


Нет в наличии
178 грн.
Наличные:
178 грн
Безнал:
214 грн
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Castrol Synthetic Fork Oil 5W 1л - Трансмиссионное масло

Трансмиссионное масло Synthetic Fork Oil 5W разработано для применения в амортизирующих вилках мотоциклов, скутеров и другой двухколесной мототехники. Применяется в телескопических вилках и амортизаторах, обеспечивая максимальные демпфирующие свойства в широком спектре рабочих температур.
Основа масла полностью синтетическая обеспечивает отличные качества хода вилки, а также
Читать полностью
Технічні параметри:

Castrol Synthetic Fork Oil 5W 1л - Трансмісійне масло

Трансмісійне масло Synthetic Fork Oil 5W розроблено для застосування в амортизувальних вилках мотоциклів, скутерів і іншої двоколісної мототехніки. Застосовується в телескопічних вилках і амортизаторах, забезпечуючи максимальні демпфирующие властивості в широкому спектрі робочих температур.
Основа масла повністю синтетична забезпечує відмінні якості ходу вилки, а також зберігає стабільні властивості навіть при тривалій експлуатації. Пакет ретельно підібраних присадок гарантує захист від спінювання, затвердіння сальників, а також від корозії. Високоякісний компонентний склад запобігає відкладенню нальоту на деталях амортизатора і гарантує хороші динамічні властивості.
Дане масло рекомендовано для застосування в дорожніх, позашляхових і мотокроссовой мотоциклах виробників Yamaha, Honda, Kawasaki і європейських брендів, воно гарантує максимально високі експлуатаційна властивості. Для запобігання зниженню демпфірування амортизаторів передбачено швидке відділення повітря. Захисні властивості вилочного масла продовжать термін служби підвіски і всіх її компонентів.
Правильне зберігання вилочного масла повинно здійснюється при температурі до 60 ° С, під навісом, без впливу сонячних променів.
З даними вилковим маслом амортизатор вашого мотоцикла буде ефективно працювати, пом'якшуючи навіть найменші нерівності дорожнього покриття.
особливості:
- максимальні демпфирующие властивості;
- захист компонентів підвіски;
- рекомендовано провідними мото брендами;
- виготовлено в Європі;
- призначено для всесезонного застосування;
- захист від зносу і корозії.

Базовое масло
Синтетическое
Вязкость
5W
Применение
Вилки и амортизаторы мотоциклов
Объем
1 (л)

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «CASTROL» в категории «Трансмиссионное масло»
Показать все модели