Масло для мототехники CASTROL Fork Oil 10W 1л


Нет в наличии
145 грн.
Наличные:
145 грн
Безнал:
174 грн
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Castrol Fork Oil 10W 1л - Трансмиссионное масло

Позаботьтесь о вилке с трансмиссионным маслом Castrol. При использовании некачественного масла для вилки или при оттягивании обслуживания вы можете почувствовать ухудшение ее работы, заметить износ уплотнителей и компонентов, а также ощутить более жесткий отклик на неровности дорожного полотна. Чтобы обеспечить качественную и правильную работу вилок следует применять трансмиссионное масло
Читать полностью
Технічні параметри:

Castrol Fork Oil 10W 1л - Трансмісійне масло

Подбайте про вилцу з трансмісійним маслом Castrol. При використанні неякісного масла для вилки або при зволіканні обслуговування ви можете відчути погіршення її роботи, помітити знос ущільнювачів і компонентів, а також відчути більш жорсткий відгук на нерівності дорожнього полотна. Щоб забезпечити якісну і правильну роботу вилок слід застосовувати трансмісійне масло Fork Oil 10W. Воно розроблено для застосування в телескопічних вилках і амортизаторах мотоциклів, скутерів, мопедів і іншої двоколісної мото техніки.
Дане масло виготовлено на мінеральній основі і забезпечує стабільну роботу амортизаторів, захищає від появи на деталях підвіски шкідливих відкладень і корозії, запобігає піноутворенню. Базове масло пройшло ретельне очищення та має високий індекс в'язкості, завдяки цьому якісно працює в широкому діапазоні температур. Масло добре зволожує ущільнювачі, продовжуючи їх термін служби.
Крім базового масла до складу масла входять ефективні присадки, вони допомагають забезпечити плавний хід вилки при різних температурах, підтримання демпфуючих характеристик на високому рівні шляхом відведення повітря, захист від зносу компонентів підвіски, а також підтримання максимально ефективної роботи вилки і запобігання залипання деталей.
Правильне зберігання вилочного масла повинно здійснюється при температурі до 60 ° С, під навісом, без впливу сонячних променів.
З даними маслом для вилок, амортизатор вашого мотоцикла буде плавно і ефективно працювати, пом'якшуючи найменші нерівності дорожнього полотна.

Тип
Минеральное
Объем
1 (л)
Применение
мото
Тактность двигателя
4-х тактные, 2-х тактные
Производство
Англия

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «CASTROL» в категории «Масло для мототехники»
Показать все модели