Набор инструментов KING ROY 30166-012


Нет в наличии
326 грн.
Наличные:
326 грн
Безнал:
391 грн
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

King Roy 30166-012 - Набор инструментов

Набор инструментов King Roy 30166-012 содержит 12 инструментов, которые предназначены для комфортной работы с инструментами с разными присоединительными квадратами.
В набор входит:
- переходники 6 шт - с ¼" на 3/8", с 3/8" на ¼", с 3/8" на ½", с ½" на 3/8, с ½" на ¾", с ¾" на ½";
- держатели бит 3 шт. - ¼", 3/8", ½";
-
Читать полностью
Технічні параметри:

King Roy 30166-012 - Набір ынструментів

Набір інструментів King Roy 30166-012 містить 12 інструментів, які призначені для комфортної роботи з інструментами з різними приєднувальними квадратами.
У набір входить:
- перехідники 6 шт - з ¼ "на 3/8", з 3/8 "на ¼", з 3/8 "на ½", з ½ "на 3/8, з ½" на ¾ ", з ¾" на ½ ";
- власники біт 3 шт. - ¼ ", 3/8", ½ ";
- з'єднувачі 3 шт .: 1/4 "DRх1 / 4", 3/8 "DRх5 / 16", 1/2 "DRх3 / 8".
При виконанні робіт з обслуговування і ремонту автомобіля, а також при роботі з будь-якою іншою технікою часто доводиться використовувати, не один чи кілька інструментів, а широке розмаїття. У такій ситуації майстер часто стикається з проблемою різних розмірів посадкових квадратів інструментів, торцевих головок, біт і інших, задіяних в ремонті інструментів. Для вирішення даної проблеми передбачені спеціальні додаткові інструменти у вигляді перехідників.
Перехідники роблять сумісними різні типи інструменту. Конструкція перехідника розроблена таким чином, що на одному кінці перехідник має квадрат одного розміру, а на другому, іншого розміру. Корисним буде знати, що часто виробники позначають внутрішній і зовнішній квадрат перехідників буквами F і М, то означає «мама» (female) і «тато» (male). Внутрішній квадрат позначається буквою М, а зовнішній F. Завдяки переходнику, вам не потрібно купувати все розміри слюсарних інструментів.
Тримач для біт буде корисним при роботі з пневмоінструментом, гайковертом або шуруповертом і допоможе надійно закріпити необхідні насадки.
Використовуючи різноманітні перехідники, власники і подовжувачі для можна значно розширити можливості свого інструмента, зробити його універсальним і працювати з оснащенням різного типу і розміру.

Количество инструментов в наборе
12

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «KING ROY» в категории «Набор инструментов»
Показать все модели