Шестигранный ключ EXPERT E113979


Нет в наличии
117 грн.
Наличные:
117 грн
Безнал:
146 грн
Гарантия
24 месяца
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Expert E113979 - Шестигранник

Характеристики:
- общая длина инструмента (L1): 181 мм
- длина жала (L2): 150 мм
- длина жала (В): 11 мм
- длина верха (С): 66 мм
- вес: 47 г
Шестигранный ключ является одним из наиболее востребованных инструментов в автомастерской, на производстве и в быту. Данный инструмент применяется для откручивания и закручивания болтов и шурупов с шестигранным внутренним шлицом, а также может
Читать полностью
Технічні параметри:

Expert E113979 - Шестигранник

Характеристики:
- загальна довжина інструменту (L1): 181 мм
- довжина жала (L2): 150 мм
- довжина жала (В): 11 мм
- довжина верху(С): 66 мм
- вага: 47 г
Шестигранний ключ є одним з найбільш затребуваних інструментів в автомайстерні, на виробництві і в побуті. Даний інструмент застосовується для відкручування і закручування болтів і шурупів з шестигранним внутрішнім шліцом, а також може використовуватися при налаштуванні різних приладів, ремонті велосипедів, автомобілів, при налаштуванні музичних інструментів і багато в чому іншому.
Шестигранник Expert E113979 відповідає загальновизнаним стандартам якості інструментів ISO 2936 (міжнародний стандарт), DIN 911 (німецький стандарт). Ключ виготовлений з міцної термообробленої кременистої сталі, яка має високу зносостійкість. Чорне фосфатне покриття гарантує захист інструменту від корозії, механічних пошкоджень, органічних масел, мастильних, гарячих матеріалів, бензолу, а також всіх газів, крім сірководню.
Т-подібна форма шестикутника дозволяє зручно працювати з будь-якою зі сторін. Пластикова рукоятка забезпечує міцний захоплення інструменту і запобігає ковзанню.
Якщо ви вирішили поповнити запас шестигранників, шестигранник бренду Expert стане вдалим вибором, так як він об'єднує в собі високу якість, тривалий термін служби і прийнятну ціну. Інструмент EXPERT створюється на основі багаторічного досвіду входять в компанію Європейських і Американських торгових марок. Він не тільки відповідає стандартам DIN і ISO на інструмент, а й перевищує їх на 30% і більше.

Категория
Ключ
Вид
Т-образный
Наконечник
стандартный
Размер
4 (мм)

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «EXPERT» в категории «Шестигранный ключ»
Показать все модели