Гаечный ключ EXPERT E114001


Нет в наличии
43 грн.
Наличные:
43 грн
Безнал:
52 грн
Гарантия
24 месяца
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

EXPERT E114001 - Рожковый ключ

Рожковый ключ EXPERT E114040 предназначен для работы с резьбовыми соединениями, закручивания и раскручивания гаек, болтов, муфт и схожих элементов. Инструмент изготовлен из высокопрочной легированной стали с фосфатным покрытием. Легированная сталь содержит специальные добавки, которые повышают прочность, стойкость к нагрузкам и коррозии. Фосфатное черное покрытие делает внешний вид инструмента более
Читать полностью
Технічні параметри:

EXPERT E114001 - Ріжковый ключ

Ріжковий ключ EXPERT E114040 призначений для роботи з різьбовими з'єднаннями, закручування і розкручування гайок, болтів, муфт і схожих елементів. Інструмент виготовлений з високоміцної легованої сталі з фосфатним покриттям. Легована сталь містить спеціальні добавки, які підвищують міцність, стійкість до навантажень і корозії. Фосфатне чорне покриття робить зовнішній вигляд інструменту більш привабливим, а також захищає від корозії, механічних пошкоджень, органічних масел, масел, гарячих матеріалів, бензолу, а також всіх газів, крім сірководню. Для більш комфортної роботи з інструментів головки ключа мають кут 15 градусів. Ключ відповідає загальновизнаним стандартам якості DIN 894 (німецький стандарт), ISO 272, ISO 1711-1, ISO 691, ISO 3318 (міжнародний стандарт). Вага ключа 12 г.
Ріжковий ключ є одним з найбільш необхідних інструментів, як в автомайстерні або на виробництві, так і в побутових умовах. У кожного завбачливо автолюбителя має бути кілька таких ключів різних розмірів. Даний інструмент призначений для розкручування / закручування різьбових з'єднань, які скріплені болтами, гайками або іншими елементами, що мають прямокутні грані. Конструкція ключа складається з двох головок ріжкового типу з різними розмірами. Розміри головок відрізняються на декілька міліметрів, це дозволяє одним інструментом працювати з кріпильними елементами схожих розмірів. Головки розгорнуті під кутом 15 градусів до осі інструменту, це допомагає забезпечити більший робочий діапазон в важкодоступних місцях.
Під час проведення різного роду робіт, майстру часто доводиться стикатися з різьбовими з'єднаннями різного розміру, тому важливо обзавестися кількома ключами з різними розмірами або ж цілим набором інструментів, в якому ви знайдете необхідний інструмент для кожного випадку. Інструмент EXPERT створюється на основі багаторічного досвіду входять в компанію Європейських і Американських торгових марок. Він не тільки відповідає стандартам DIN і ISO на інструмент, а й перевищує їх на 30% і більше.

Тип ключа
рожковый
Категория
Ключ
Размер
7, 5.5

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «EXPERT» в категории «Гаечный ключ»
Показать все модели