Антидождь Sapfire Green Line 002579 500мл


Есть в наличии
74 грн.
Наличные:
74 грн
Безнал:
89 грн
99 грн. Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
Наличие:
б-р Перова 40
відобразити українською
Технические параметры:

Sapfire Green Line 500 мл 002579 - антидождь

Антидождь Sapfire Green Line 500 мл 002579 является уникальным гидрофобным средством. Предназначено специально для наружных поверхностей стекол автомобиля. Благодаря использованию Sapfire Green Line стекло обладает особой гладкостью и отталкивает от себя капли снега и дождя. На стекле капли образуются в более крупные и сбегают в ближайший край стекла, и также вверх. Стекло освобождается от воды
Читать полностью
Технічні параметри:

Sapfire Green Line 500 мл 002579 - антидощ

Антидощ Sapfire Green Line 500 мл 002579 є унікальним гідрофобним засобом. Призначений спеціально для зовнішніх поверхонь стекол автомобіля. Завдяки використанню Sapfire Green Line скло володіє особливою гладкістю і відштовхує від себе краплі снігу і дощу. На склі краплі утворюються в більш великі і збігають в найближчий край скла, і також вгору. Скло звільняється від води ефективніше в разі, якщо спостерігаються інтенсивні опади та висока швидкість. За допомогою даного засобу істотно полегшується рух щіток склоочисників, чим значно продовжується їх термін служби. Для отримання максимального ефекту прозорості рекомендовано використовувати в тандемі з засобом "Антиконденсат", який призначений для внутрішньої поверхні скла.

Засіб Sapfire для обробки скла автомобіля є сучасним і ефективним. Воно створює невидиме полімерне покриття, яке здатне перешкоджати скупченню вологи на стеклах. Завдяки складу "Антидощ" гарантується ясна видимість. Продукт запобігає скупченню солей, кіптяви і дорожнього бруду на стеклах. Його можна використовувати для захисту стекол, дзеркал і фар авто. Засіб економічний у використанні. Випускається в флаконі з розпилювачем, об'ємом 500 мл. Рекомендується використовувати регулярно (приблизно раз на місяць).

Рекомендації до використання:
- Ретельно очистити необхідну поверхню за допомогою засобу "Очисник скла"
- Рівномірно нанести Sapfire Green Line 500 мл 002579 на сухе вітрове скло
- Протерти до абсолютної прозорості серветкою з мікро фібри або паперовим рушником

Вид
спрей
Объем (мл)
500

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «Sapfire» в категории «Антидождь»
Показать все модели