Антитуман Sapfire Green Line 500 мл 002586


Есть в наличии
32 грн.
Наличные:
32 грн
Безнал:
40 грн
44 грн. Купить
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Sapfire Green Line 500 мл 002586 - антиконденсат

Антиконденсат Sapfire Green Line 500 мл 002586 является уникальным гидрофобным средством. Предназначено специально для внутренних поверхностей стекол автомобиля. Благодаря использованию Sapfire Green Line устраняется проблема запотевания стекол. Для получения максимального эффекта прозрачности рекомендовано использовать в тандеме с средством "Антидождь", который предназначен для внешней
Читать полностью
Технічні параметри:

Sapfire Green Line 500 мл 002586 - антиконденсат

Антиконденсат Sapfire Green Line 500 мл 002586 є унікальним гідрофобним засобом. Призначено спеціально для внутрішніх поверхонь стекол автомобіля. Завдяки використанню Sapfire Green Line усувається проблема запотівання скла. Для отримання максимального ефекту прозорості рекомендовано використовувати в тандемі з засобом "Антидощ", який призначений для зовнішньої поверхні скла. В результаті чого досягається максимальний ефект прозорості і, в наслідок чого, більший рівень безпеки управління транспортом. Крім того, даний засіб можна використовувати в будь-яких місцях, де спостерігається підвищена вологість і виникнення конденсату - дзеркала в ванній кімнаті і т.д.

Засіб Sapfire для обробки скла автомобіля є сучасним і ефективним. Воно створює невидиме полімерне покриття, яке здатне перешкоджати скупченню вологи на стеклах. Завдяки складу "Антиконденсат" гарантується ясна видимість. Продукт запобігає скупченню солей, кіптяви і дорожнього бруду на стеклах. Його можна використовувати для захисту стекол, дзеркал і фар авто. Засіб економічний у використанні. Випускається в флаконі з розпилювачем, об'ємом 500 мл. Рекомендується використовувати регулярно (приблизно раз на місяць).

Рекомендації до використання:
- Ретельно очистити необхідну поверхню за допомогою засобу "Очисник скла"
- Рівномірно нанести Sapfire Green Line 500 мл 002586 на сухе вітрове скло
- Протерти до абсолютної прозорості серветкою з мікро фібри або паперовим рушником

Вид
Спрей
Объем
0.5 (л)

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «Sapfire» в категории «Антитуман»
Показать все модели