Очиститель Sapfire Green Line 500 мл 002593


Заканчивается
26 грн.
Наличные:
26 грн
Безнал:
31 грн
29 грн. Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
Наличие:
б-р Перова 40
відобразити українською
Технические параметры:

Sapfire Green Line 500 мл 002593 - очиститель стекла

Очиститель стекла Sapfire Green Line 500 мл 002593 создано специально для удаления различного рода загрязнений со стекол автомобиля. Средство имеет высокие очищающие свойства. Легко справляется с уничтожением следов масла, смога, никотина, остатков насекомых со стекла и других гладких поверхностей. После использования не оставляет за собой следов и радужных разводов. Состав не оказывает
Читать полностью
Технічні параметри:

Sapfire Green Line 500 мл 002593 - очисник скла

Очищувач скла Sapfire Green Line 500 мл 002593 створений спеціально для видалення різного роду забруднень зі стекол автомобіля. Засіб має високі очищаючі властивості. Легко справляється зі знищенням слідів масла, смогу, нікотину, залишків комах з скла і інших гладких поверхонь. Після використання не залишає за собою слідів та райдужних розводів. Склад не робить негативного впливу на лакофарбове покриття автомобіля, захищає його деталі і щітки склоочисника. Очищувач в своєму складі не містить фосфатів та біологічно розчинний. Для отримання максимального ефекту прозорості рекомендовано використовувати в тандемі з засобами "Антидощ" і "Антиконденсат". В результаті чого досягається максимальний ефект прозорості і, в наслідок чого, більший рівень безпеки управління транспортом. Нанесення засобу на поверхню можливо, як струменем для важкодоступних місць, так і віялове, що покриває велику площу оброблюваної поверхні.

Засіб Sapfire для обробки скла автомобіля є сучасним і ефективним. Завдяки складу очищувача гарантується ясна видимість. Засіб універсально в застосуванні і може використовуватися для очищення стекол, дзеркал і фар авто. Очищувач економічний у використанні. Випускається в флаконі з розпилювачем, об'ємом 500 мл. Рекомендується використовувати регулярно.

Рекомендації до використання:
- Рівномірно нанести Sapfire Sapfire Green Line 500 мл 002593 за допомогою розпилювача або через стеклоомиватель
- Протерти до абсолютної прозорості серветкою з мікро фібри або паперовим рушником

Объем
0.5
Вид флакона
Спрей
Вид
Универсальные
Бренд
Sapfire

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «Sapfire» в категории «Очиститель»
Показать все модели