Полироль пластика Sapfire Green Line 500 мл 002739


Есть в наличии
54 грн.
Наличные:
54 грн
Безнал:
67 грн
56 грн. Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Sapfire Green Line 500 мл 002739 - очиститель-полироль для пластика

Очиститель-полироль для пластика Sapfire Green Line 500 мл 002739 создано на основе силикона. Является универсальным и предназначено специально для удаления различных загрязнений, полировки и защиты от ультрафиолетовых лучей пластиковых поверхностей. Благодаря использованию очистителя можно достичь быстрого и эффективного очищения пластика приборной панели, пластиковых и
Читать полностью
Технічні параметри:

Sapfire Green Line 500 мл 002739 - очисник-поліроль для пластика

Очищувач-поліроль для пластику Sapfire Green Line 500 мл 002739 створено на основі силікону. Є універсальним і призначений спеціально для видалення різних забруднень, полірування і захисту від ультрафіолетових променів пластикових поверхонь. Завдяки використанню очищувача можна досягти швидкого і ефективного очищення пластику приладової панелі, пластикових і гумових еле салону. Засіб після використання швидко висихає і залишає за собою приємний і ненав'язливий аромат. Продукт легко наноситься на поверхню і економічний у використанні. Склад має антистатичний ефект і перешкоджає осіданню пилу. Нанесення кошти на поверхню можливо, як струменем для важкодоступних місць, так і віялове, що покриває велику площу. Крім автомобіля засіб можна використовувати для очищення і відновлення домашнього інтер'єру.

Очищувач Sapfire здатний ефективно видалити поверхневі забруднення, відновити колір і текстуру безлічі поверхонь. Склад не робить негативного впливу на поверхні з вінілу і гуми. Засіб надає дбайливий і ефективний догляд за інтер'єром салону автомобіля. Завдяки своєму високоякісному складу надає обробленим поверхням шикарний зовнішній вигляд і чудовий стан. Очищувач-поліроль випускається в флаконі з розпилювачем, завдяки чому гарантується комфортне та економічне використання. Обсяг флакона становить 500 мл. Володіє ароматом "Новий автомобіль".

Рекомендації до застосування:
- Перед використанням засіб необхідно збовтати
- Нанести очищувач на оброблювану поверхню
- Почекати 1-2 хвилини
- Витерти спеціальною серветкою

Объем
500 (мл)

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «Sapfire» в категории «Полироль пластика»
Показать все модели