Воск Sapfire Green Line 500 мл 002746


Есть в наличии (1-2 дня)
47 грн.
Наличные:
47 грн
Безнал:
59 грн
49 грн. Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Sapfire Green Line 500 мл 002746 - быстрый автовоск

Быстрый автомобильный воск Sapfire Green Line 500 мл 002746 является гидрофобным продуктом. Он обладает особой эффективностью и способен защитить автомобиль от внешних воздействий окружающей среды. Благодаря своему составу воск имеет высокую водоотталкивающую способность. После мытья кузова значительно ускоряет процесс высыхания. После использования на поверхностях образуется
Читать полностью
Технічні параметри:

Sapfire Green Line 500 мл 002746 - швидкий автовіск

Швидкий автомобільний віск Sapfire Green Line 500 мл 002746 є гідрофобним продуктом. Він володіє особливою ефективністю і здатний захистити автомобіль від зовнішніх впливів навколишнього середовища. Завдяки своїм складом віск має високу водовідштовхувальну здатність. Після миття кузова значно прискорює процес висихання. Після використання на поверхнях утворюється додатковий блиск. Лакофарбові поверхні набувають підвищений захист і антистатичні властивості. Засіб не забруднює і не робить негативного впливу на скла автомобіля. Віск ефективно працює незалежно від пори року і температури навколишнього середовища. Крім того, склад не втрачає своїх властивостей при використанні жорсткої води. Склад біологічно розкладається. Головною перевагою і відмінною рисою кошти варто відзначити його ефективне і швидке вплив на оброблювану поверхню. Завдяки антистатичним властивостям віск Sapfire перешкоджає осіданню пилу. Продукт легко наноситься на поверхню і економічний у використанні.

Віск Sapfire здатний ефективно захистити, відновити колір і текстуру лакофарбових поверхонь. Склад не робить негативного впливу на поверхні з вінілу і гуми. Засіб надає дбайливий і ефективний догляд за поверхнями автомобіля. Завдяки своєму високоякісному складу надає обробленим поверхням шикарний зовнішній вигляд і чудовий стан. Віск випускається в флаконі з розпилювачем, завдяки чому гарантується комфортне та економічне використання. Обсяг флакона становить 500 мл.

Рекомендації до застосування:
- Нанесіть віск на чисту, вологу поверхню автомобіля за допомогою розпилювача
- Почекайте 2-3 хвилини до повної активації воску
- Промийте автомобіль потужним струменем води

Тип
Воск
Объем
500 (мл)
Применение
кузов
Цветовой эффект
прозрачный
Консистенция
жидкий
Способ нанесения
на влажную
Упаковка
распылитель

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «Sapfire» в категории «Полироль»
Показать все модели